יום ראשון, 27 בספטמבר 2020, ט' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מגזין במבשרת ציון

בראש טוב

הוא התחיל בגיל 13 ומאחוריו כבר 11 שנות ניסיון * מהסלון לעיצוב שבשכונת רכס חלילים הוא חולם להוביל אחריו מעצבי שיער רבים ולהחדיר להם את התשוקה שלו

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

לירן פוקס

דור יעקובי לא עוד מעצב שיער, הוא חי את המקצוע הזה כבר מגיל 13, לכן כששאלתי אותו מה החלום שלו, הוא צחק: "אני חי את החלום שלי כבר עכשיו. אני למעשה חי אותו כבר הרבה זמן, ועכשיו אני מאריך אותו דקה אחר דקה".

לדור יש סלון לעיצוב שיער בשכונת רכס חלילים, הוא מתמחה בצבעי שיער, החלקות, גוונים ואף בכימיה מתקדמת. מחופף מתחיל הוא היום מנהל את העסק הפרטי שלו ועוד שלושה עובדים. את הסלון הוא מנהל יחד עם אור, אחותו, מאפרת מקצועית שנותנת שירותי איפור ערב במספרה.

"התחלתי בגיל 13, אני היום בן 24", מספר דור. "התחלתי בתור חופף וככה לאט לאט התקדמתי. בגיל 16 למדתי באקדמיה של שוקי זיקרי במרכז העיר ירושלים ועם שנים רבות של עבודה קשה במספרות שונות, עם מורים ומנטורים טובים, התקדמתי".

דור ממשיך לדבר על חלומות: "אני קורא לזה הדרך לחלום, והיא עוד ארוכה, אבל אני יודע כשחולמים רחוק ואוחזים בחלום הזה חזק ולא מוותרים, אפשר גם ליהנות מהדרך. אני עוד צעיר ואני אצליח".

החלום של דור הוא להוביל אחריו מעצבי שיער רבים ולהחדיר להם את התשוקה שלו: "אקדמיה לעיצוב שיער זו השאיפה הגדולה שלי, ואני אגיע אליה. כי אם היית שואל אותי לפני עשר שנים אם אני אהיה במקום שאני היום, לא הייתי מאמין. עכשיו אני כן מאמין".

שעות פעילות ימים א'-ה': 10:00-19:00.

שדרות החושן 6.

 טלפון: 077-3307201.

 אינסטגרם: @doryaakobi.hair.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: