יום ראשון, 27 בספטמבר 2020, ט' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מגזין במבשרת ציון

הזמר שמופיע אצלכם בסלון בחינם

ניר אמבר, תושב מבשרת, עובד במשרד פרסום, אך מעל הכל הוא זמר-יוצר: "אני מרגיש שהגיע הזמן שגם במקום המגורים שלי יכירו אותי"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

לירן פוקס

ניר אמבר, תושב מבשרת, הוא זמר-יוצר, כותב ומלחין שירים, ולפני כשנה הוציא את אלבום הבכורה שלו בעזרתם של המפיקים המוזיקליים, שמוליק ורועי נויפלד. "המוזיקה היא לנשמה שלי", סיפר אמבר.

בחודשים האחרונים אמבר מופיע בהופעות סלון ברחבי הארץ, בחינם, כדי להרחיב את קהל המאזינים שלו. אחרי שחרש את המדינה ממצפה רמון ועד רמת הגולן, ואפילו הופיע בשטוקהולם ביום העצמאות בפני הקהילה היהודית במקום, הוא חשב שהגיע הזמן שגם במקום מגוריו יכירו אותו.

על הסגנון הופעות הייחודי הזה, מספר אמבר כך: "כאשר אתה מוציא אלבום, אתה בטוח שהרדיו ישמיע אותך הרבה והמועדונים יהיו מלאים, אבל במציאות העורכים מקבלים 60 שירים חדשים כל יום. אחרי חצי שנה שעשיתי הופעות בתל אביב, אמרתי די נמאס לי לחכות ואני רוצה קהל חדש. החלטתי להעמיס את הפסנתר החשמלי ומערכת הגהברה ואני נוסע ברחבי הארץ".

לפני כשבועיים אמבר הופיע במבשרת במופע הפותח לפני ההופעה של שלומי שבת, מול אמפי מלא בכ-3000 תושבים. הוא הופיע עם ארבע שירים, כולל קטעי קישור ביניהם. "ההופעה שלי היא חומר מקורי, אז בין השירים אני מספר את הסיפור מאחוריהם, זה כמו טיפול פסיכולוגי והקטעים יוצאים משעשעים".

ניר אמבר בהופעה (צילום: יניב באיו)

בזמן שאמבר לא מופיע הוא מנהל קרייאטיב במשרד פרסום. יום אחד הבין שהשירים במגירה חשובים יותר מהפרסומות שבטלוויזיה: "לפני שנתיים החלטתי שאני חייב לעשות משהו עם המוזיקה. באתי לאשתי עם זה והיא הכי מפרגנת שיש, תומכת ומכילה".

"התחלתי לנגן בגיל שש על פסנתר ולמדתי בבית הספר 'רימון' אחרי הצבא. אבל התחתנתי ועזבתי את המוזיקה, כי הפרנסה חשובה וישב לי תמיד בראש העניין של המוזיקה ולפני שנתיים קיבלתי החלטה שאני חייב לעשות עם זה משהו. השירים מאוד אישיים, כמו קעקועים בנפש, חושפניים".

אם תרצו לשמוע את ניר וליהנות מהופעת סלון גם אתם, התקשרו: 054-5338876.

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: