יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

נדל"ן במבשרת ציון

המשולש המבוקש

כ-200 דירות נמכרו בשלושה פרויקטים יוקרתיים במשולש הרי יהודה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

חברת 'אזורים' עדכנה השבוע כי מכרה 136 דירות יוקרה במוצא, בפרויקט היוקרה 'אזורים מוצא עילית'. חברת הבניה 'ברזאני', הבונה את פרויקט ה'קאנטרי פארק' במבשרת ציון עדכנה לאחרונה כי באופן חסר תקדים, כבר בשלב הפרי סייל שהסתיים לפני ימים אחדים, נמכרו מחצית מהדירות שיצאו לשיווק בשלב הראשון של הפרויקט, 21 מתוך 41 דירות. חברת 'נצבא' הודיעה כי מכרה כבר 40 יחידות בפרויקט 'מבשרת הקטנה' במבשרת ציון..

הנתונים שמציגות שלושת חברות הבניה מוכיחות כי הדירות במשולש הפרויקטים היוקרתיים באזור הרי יהודה של 'אזורים', 'ברזאני' ו'נצבא' מבוקש ביותר. שוש שבתאי, מנהלת המכירות של 'אזורים מוצא עילית': "בניגוד לנתוני האוצר, המכירות בשטח מוכיחות כי אזור מוצא ומבשרת מבוקש מאד ובצדק. ערך הדירות רק עולה ועולה, איכות החיים, הנוף אל החורש הארץ-ישראלי, האוכלוסייה האיכותית, הפסיליטיז/הפינוקים המייחדים פרויקטים יוקרתיים כמו בריכה, חדר כושר, סאונה, פארקים רחבי ידיים, כל אלה ועוד הן הסיבות העיקריות" ומוסיפה "מי שעדיין לא רכש דירה באזור כדאי שיעשה זאת ומהר. המלאי הולך ואוזל...".

יצאנו לבדוק מהם שלושת הפרויקטים הכול כך מבוקשים.

 

אזורים מוצא עילית

פרויקט 'אזורים מוצא עילית' מאופיין במבנים נמוכים אינטימיים, ובמספר מצומצם של דיירים במבנן, הפרויקט כולל 221 יחידות דיור, דגמים שונים של דירות גן, דירות עם מרפסות, מיני פנטהאוז, ופנטהאוזים. כל הדירות נהנות מנגישות נוחה של מעליות, מרבית הדירות בנויות במפלס אחד בלבד (ללא מדרגות בתוך הדירה!). בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שמרביתן כבר אוכלסו וכבר ניתן לראות במקום סגנון מגורים אקסקלוסיבי, של קהילה איכותית ותוססת. בשלב השני של הפרויקט החלו עבודות הבנייה לפני למעלה משנה והוא צפוי לכלול 114 דירות מרווחות וגדולות של 4 ו-5 חדרים עם מרפסות רחבות ידיים של 41-116 מ"ר וכן מתחם  קוטג'ים יוקרתיים של 6 חדרים. נותרו 13 בלבד.

הפרויקט היוקרתי והמרהיב, המשתלב בנוף החורש הפסטורלי, נבנה על שטח כולל ענקי של 55 דונם, ואשר כולל פארק רחב ידיים בשטח של כ-16 דונם, ובו שבילי הליכה, פינות חמד, ערוגות פרחים צבעוניים מתקני משחקים לילדים, ספסלי ישיבה ועוד. במרכז הפארק נמצא מבנה היסטורי לשימור מרהיב ביופיו 'בית ארזה', אשר משוחזר ומחודש בימים אלה וייפתח כמרכז תרבות לצרכי הקהילה, בבניין ההיסטורי צפוי להיפתח גם בית קפה אקסקלוסיבי. דיירי הפרויקט ייהנו ממתחם ספא יוקרתי שיכלול: בריכת שחייה, חדר כושר מאובזר, סאונה וחדר הסבה למפגשים חברתיים, כל זאת בהליכה קצרה מדירתם, ללא צורך בהתנעת הרכב. במסגרת הפיתוח הסביבתי משוקמת גם 'שדרת הנשיאים', אשר בה גדם העץ שנטע הרצל במתחם, ועצים אותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל.

האוכלוסייה: לאחרונה יותר ויותר משפחות צעירות איכותיות מגיעות אלינו במסגרת חבר מביא חבר, הן גילו את יתרונות הפרויקט, סביבה בטוחה ושקטה לילדים,  וכן מוסדות חינוך מעולים.

היקף ההשקעה הצפוי הכולל של 'אזורים' בפרויקט השוכן על צלע הר ולמרגלותיו נוף מרהיב קרוב ל-700 מיליון שקלים. הדירות נבנות במפרט איכותי ביותר הכולל מזגנים מותקנים, חימום תת-רצפתי, חשמל חכם, חלונות בידודית ועוד.

שוש שבתאי, מנהלת המכירות של 'אזורים מוצא עילית' מציינת כי "פרויקט 'אזורים מוצא עילית' הינו הצלחה בכל קנה מידה. שנת 2019 מתאפיינת בעסקאות של משדרגי דיור, בעיקר מאזור ירושלים וממבשרת, שרואים במוצא את הבית הנכון והמקום המתאים שמשלב מגורים איכותיים, מיקום נהדר, נוף מרהיב, שכנים טובים, חינוך וקהילה".

צילומים: 3DEVISION

 

'קאנטרי פארק' של חברת ברזאני

הפרויקט ממוקם בלב מבשרת ציון, כולל 71 יחידות דיור בחמישה בניינים, המשיקים ממש לכניסה לנחל חלילים, וממוקם במרחק הליכה מהקניון, ממרכז מסחרי, בנק, קופות חולים, בתי קפה, לצדו פארק ענק וקאנטרי קלאב חדש אשר יכלול בריכת שחייה, מתקני ספא, חוגים ועוד. הבניינים צופים לכיוון ירושלים ונהנים מאור ושמש מרבית שעות היום.

השלב הראשון של הפרויקט כולל 41 יחידות דיור, כאשר 21 דירות כבר נמכרו בשלב ה-sale pre  בתמורה כוללת של כ-60 מיליון שקליםח. השלב השני בפרויקט יכלול כ-30 דירות ושיווקו יתחיל בתחילת 2020. עלות ממוצעת של דירת ארבעה חדרים בפרויקט עומדת על כ-3.5 מיליון שקלים. ודירות שלושה חדרים על 2.6 מיליון שקלים. איכלוס שלב א' צפוי לדצמבר 2020.

דיין בר, מנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת 'ברזאני' ציין: "הפרויקט משקף שילוב נדיר בין מיקום אידיאלי, איכות חיים נהדרת, מיקום מרכזי שמעניק איכות מגורים ונוחות מרבית לכל צרכי הדיירים בהם שירותי בריאות, בילוי ופנאי, נופש, ספורט, פארק, בנקים ועוד. מדובר בפרויקט מוצלח שאני מאד מחובר אליו ברמה האישית. אנחנו לא מופתעים מהביקוש הגדול ואני מאמין שכל מי שמחפש לרכוש דירה בסביבה נהדרת וליהנות מאיכות חיים, שכנים טובים ומיקום נדיר, יחד עם נגישות וקירבה לכל מה שצריך כדי לחיות את החיים הטובים במבשרת, ימצא את מקומו בפרויקט".

צילומים: 3DEVISION

 

'מבשרת הקטנה' של חברת 'נצבא'

חברת 'נצבא' עדכנה, כי עד כה נמכרו 40 יחידות בפרויקט 'מבשרת הקטנה' במבשרת ציון. הפרויקט, שנמצא בשלבי בנייה מתקדמים, ממוקם בחלקה המזרחי של מבשרת ציון והוא כולל דירות גן בנות חמישה חדרים, קוטג'ים גדולים ומיוחדים ששטחם החל מ-212 מ"ר + גינה של בין 80-240 מ"ר בעלי מפרט פנימי עשיר. השכונה הייחודית טובלת בנוף מרהיב, בזכות מיקומה הצופה דרומה לנוף פנורמי עוצר נשימה המשקיף להרי ירושלים ולוואדי הפתוח בין בית-זית למוצא. השכונה הינה שכונה פרטית המתאפיינת בפרטיות מרבית, בדירות גדולות מאוד בשטחן ורמת גמר גבוה. המפרט הטכני עשיר ומגוון, כולל מערכת חימום תת רצפתי, מערכות מיזוג ועוד.

מחברת 'נצבא' נמסר: "הביקוש הרב קיים בגלל שהשכונה מושכת אליה משפחות מכל אזור ירושלים והמרכז, כאשר לרב מדובר במשפרי דיור ומצמצמי דיור המעוניינים באורח החיים השקט והירוק שמציע האזור, לצד הנגישות התחבורתית למוקדי התעסוקה והקרבה לירושלים".

צילומים: רמי זרנגר, חברת 'נצבא'

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: