יום רביעי, 30 בספטמבר 2020, י"ב תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

נדל"ן במבשרת ציון

מבשרת ציון: כמה שווה הדירה שלך?

נתוני העסקאות של מספר שכונות ביישוב, על פי אתר 'יד 2', מאפשרים להעריך שווי ממוצע של יחידות דיור | כמה שווה דירת שלושה חדרים במבשרת ה'-ו' ומה מחיר יחידה דומה ברכס חלילים?

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רונית משה

שכונה ה'-ו': מחירי היחידות בשכונה זו נחשבים לגבוהים יחסית לשכונות במעוז ציון ועין חמד. השכונה נמצאת במיקום טוב אך התנועה בה קשה והרחובות צרים – תוצאה של ריבוי כלי רכב לעומת היצע קטן של חניות. המחיר הממוצע של דירת שלושה חדרים בשכונה הוא 1.8 מיליון שקלים. כשני מיליון שקלים תעלה דירת ארבעה חדרים כאשר מה שיקפיץ עוד את מחירה היא החנייה הצמודה, מצרך מבוקש במיוחד בשכונה זו. המחיר לדירת חמישה חדרים (כאשר יחידות אלו כוללות גינה או מרפסת רחבות יותר) הוא 2.6 מיליון שקלים. 
רכס חלילים: השכונה היחסית חדשה של מבשרת ידועה במחיר הגבוה לחדר. למעשה זו השכונה עם הבנייה הרוויה מהיקרות ביישוב. כך, המחיר הממוצע לדירת שלושה חדרים הוא כשני מיליון שקלים. חדר נוסף יעלה את הסכום ל-2.7 מיליון שקלים. עבור דירת חמישה חדרים, המחיר מזנק ל-3.4 מיליון שקלים.   
מבשרת י"א (עין חמד): מחירי הדירות בשכונה מושפעים לא רק מקיום מחסן ו/או חנייה אלא גם ממיקום הפרויקט. למרות שזו שכונה קטנה יחסית, חלק מהמיזמים נעשו במסגרת פרויקטים של זכאי משרד השיכון כגון מבוא לבונה. ברחוב זה לדוגמה, המחירים הממוצעים נמוכים במעט מהממוצע בשכונה, תוצאה של חדר מדרגות צנוע יותר ועוד. המחיר הממוצע לדירת שלושה חדרים הוא 1.58 מיליון שקלים. עבור דירת ארבעה חדרים הכוללת מרפסת תשלמו 1.8 מיליון שקלים. הקפיצה לדירת חמישה חדרים גדולה במיוחד כי מדובר בקוטג'ים דו משפחתיים עם גינה קטנה וחנייה. מחירם הממוצע 2.6 מיליון שקלים. מחירי היחידות צמודות הקרקע שנבנו במסגרת פרויקט 'האחים ישראל' ברחוב הבושם, חוצים, בחלקם, את רף מיליון הדולר.
מעוז ציון ב': בשכונה זו הרחוב המרכזי הוא רחוב הפלמ"ח. האזור הולך ומתחדש כאשר מגרשים קיימים מתעבים ונבנים עליהם יותר יחידות דיור מהכמות שהייתה. עבור דירות ארבעה חדרים - הטיפוס הנפוץ ביותר בשכונה זו, תשלמו כשני מיליון שקלים. אם מדובר ביחידה חדשה עם גינה גדולה - המחיר יעלה. עבור יחידות צמודות קרקע המחיר יכול להגיע לשלושה מיליון שקלים, במיוחד כאשר מדובר ביחידה חדשה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: