יום רביעי, 30 בספטמבר 2020, י"ב תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

נדל"ן במבשרת ציון

מגבירים את הבטיחות באתרי הבנייה

עיריית ירושלים והנהלת ארגון בוני ירושלים והסביבה קוראים להגברת הבטיחות באתרי בניה בעיר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

בפגישה שקיימו מ"מ ראש העיר ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, אליעזר ראוכברגר, ויו"ר ארגון 'בוני ירושלים', בועז ישראל  דנו בדרכים המשותפות להגברת הבטיחות באתרי הבניה ברחבי העיר.

בועז ישראל אמר שנושא הבטיחות עומד בראש מעייניו ושנת 2019 הוכרזה כשנת הבטיחות באתרי הבניה. בדבריו, סקר את מכלול הפעולות שהארגון נוקט בהן בתיאום ובשיתוף עם מטה הבטיחות אשר הוקם לפני כחצי שנה בהתאחדות קבלני בוני ישראל ובכלל זה נערך יום הדממה בכל אתרי הבנייה בירושלים וביום זה נערכו לעובדים השתלמויות בנושא בטיחות בבנייה, נקלטו עוזרי בטיחות בכל אתרי הבנייה בעיר, מבצעים פעילויות הדרכה וכנסים מקצועיים להגברת המודעות לנושא הבטיחות, הטמעת תרבות תחקיר אירועי בטיחות באתרי בנייה, ליווי חונכי בטיחות באתרי בניה במימון התאחדות הקבלנים בוני ישראל, המלצה על כלי מעקב ובקרה ממוחשבים להערכת ואיתור סיכונים באתרי בנייה.

מ"מ ראש העיר ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובניה הרב אליעזר ראוכברגר, בירך את פעילות הנהלת ארגון בוני ירושלים להטמעת נושא הבטיחות באתרי הבנייה. ראוכברגר ציין כי כחלק מהליכי הרישוי של העירייה נעשית הקפדה יתרה על היבטי הבטיחות וכך גם בשלבי הפיקוח והמעקב אחר הבניה בשטח.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: