יום שישי, 19 ביולי 2019, ט"ז תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

פסח באווירה קולנועית

סינמטק ירושלים מזמין את קהל חובבי הסרטים לצפייה בסרטי איכות אהובים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

ראשון, 21.4, 18:00, המשפחה שלי: הסרט נפתח כאשר זוג יפני מחליט לארח בביתם ילדה שנמלטה מההורות הרעילה בביתה. עם נדיבות ואנושיות, הופכת יורי הצעירה לחלק ממשפחת שיבאטה. כדאי להתמסר לסרטו של היראקוזו קורה אדה, שבדרכו החכמה מציע מבט מקורי על הורות ומשפחה.

ראשון, 21.4, 20:30, רומא: קליאו היא עוזרת הבית הנאמנה אצל משפחה בורגנית במקסיקו סיטי של שנות השבעים. במהלך שנה אנו מלווים אותה ודרך עיניה אנו חווים את המשברים שפוקדים אותה ואת בני המשפחה. זוכה האוסקר לסרט הזר.

שני, 22.4, 18:30, הג’נטלמן והאקדח: פורסט טאקר שכלל לכדי אמנות את משלח ידו: שוד בנקים. היחיד שאינו מתרשם הוא בלש משטרה שמחליט לשים ידו על גיבורנו. חלק ניכר מכוחה נובע מהופעת זהב של רוברט רדפורד בן ה־82, שמגיש דמות שובת לב.

שני, 22.4, 20:30, הפרד: ארל סטון, קשיש גרוש וחסר פרוטה, מסכים לעבוד כבלדר של ארגוני פשע. בזכות התמורה הוא סוגר חובות ומצליח להתקרב מחדש אל משפחתו, אחרי שנים של משבר. בגיל 88 איסטווד חוזר למסך ומביים כמו שרק מאסטר ותיק כמוהו יודע.

שלישי, 23.4, 18:30, RBG: אחד הלהיטים המפתיעים של הקיץ האחרון בקולנוע האמריקאי הוא הסרט שלפנינו: דיוקנה של שופטת בית המשפט העליון בארצות הברית, רות ביידר גינסבורג. זהו דיוקן חינני, שמצליח לחשוף משהו מעולמה הפרטי של גיבורת התרבות הזו.

שלישי, 23.4, 20:30, סולו חופשי: אלכס הונולד הוא מטפס צוקים “חופשי”, כובש את הפסגות המסוכנות בעולם ללא חבלים או רשת ביטחון. עכשיו הוא מתכונן לטפס בידיים חשופות על “אל קפיטן” שביוסמיטי פארק, צוק הגרניט הגבוה בעולם. צילומים מרהיבים מזוויות בלתי אפשריות מעניקים לסרט את התנופה הנדרשת . "סולו חופשי" זכה בפרס האוסקר לסרט תיעודי.

רביעי, 24.4, 18:30 לילה של יום מפרך: עלילת סרטם המהנה, המוצלח והפרוע בדרכו הנינוחה של הביטלס, מתארת את מסעה של הלהקה להופעה טלוויזיונית בלונדון. אבל מה שנשאר הוא בעיקר מה שמסביב, האישיות הפרועה של ארבעת חברי הלהקה, המוסיקה הנצחית. אלו מעניקים ל'לילה של יום מפרך' טעם רענן שלא פג גם לאחר חמישה עשורים.

רביעי, 24.4, 20:30, רפסודיה בוהמית: גרסת הסינג־אלונג - הלהיט הגדול של 2018, הוא ביוגרפית הרוק של להקת 'קווין'. יש כאן את כל החומרים של סרטים מהסוג הזה: גיבור שצריך ללמוד לאהוב את עצמו, הרקע הסוער של שנות השבעים, וחבורה של יוצרים שתמיד מתקשה להסתדר בתוך עצמה. אבל בתוך כל זאת יש חדווה אמנותית, ובעיקר הפסקול וכיף גדול.

מחיר כרטיס : 40 שקלים - 2 סרטים במחיר אחד.

טלפון להזמנת כרטיסים: 9377*, סינמטק ירושלים

באתר: www.jer-cin.org.il.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: