יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

מה אתם רוצים מהילד?

ההצגה הבינלאומית עטורת השבחים על הפרעות קשב וריכוז מגיעה לישראל בעיבודו המוזיקלי של דניאל סלומון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

הפרעת קשב וריכוז היא אחת הרעות החולות של העידן המודרני, עולם דיגיטלי רווי מסכים,  כאשר הגירויים הבלתי פוסקים גורמים להפרעת קשב קולקטיבית אחת גדולה, מה שמחריף במיוחד  בקרב בני הנוער שמולעטים לעיתים ללא צורך ממשי בכדורים למיניהם.

אנסמבל תיאטרון כפר סבא עיבד את המחזה המצליח מברודווי של ליסה לומר, להצגה המתארת את התופעה שכולנו מכירים. דרך  סיפור של זוג הורים שעוברים 'מסע ייסורים' לא פשוט בסבך המומחים הרבים ועצותיהם לגבי דרך הטיפול בבנם בן ה-9 שמאובחן עם הפרעת קשב וריכוז.

קצב האירועים שקורים בהצגה, ממחיש את העולם של בעלי הפרעת הקשב והריכוז, עולם שבו כל אחד הוא קצת מכל דבר - היפראקטיבי, אובססיבי, קומפולסיבי, דו-קוטבי. האם במחזה חוצה ימים ויבשות כדי לסייע לבן שלה ופוגשת שפע של דעות וים של אינפורמציה, שבתוכו קשה למצוא תשובה נכונה אחת. בסיומו של הערב, יהיה עליה למצוא את מקומה-שלה בתוך המבוך שאליו נקלעו היא ומשפחתה.

בהצגה משחקים בתפקידים הראשיים יעל ארד צפריר (המוכרת לכם מהעונה הראשונה של 'הישרדות') ששיחקה בתיאטרון 'הבימה' במשך 12 שנה ואמיר כהן, מנהל התיאטרון ושחקן. במאי ההצגה הוא רועי הורוביץ, שביים את 'רישיון לחיים' בתיאטרון 'הקאמרי' ואת 'משהו טוב' בתיאטרון 'הבימה'. על המוסיקה המקורית אחראי לא אחר מהזמר והיוצר דניאל סלומון.

ההצגה תעלה באנסמבל תיאטרון כפר סבא. האנסמבל, תחת חסות אגף התרבות בעיריית כפר סבא, הוקם לפני 11 שנה על ידי אמיר כהן. התיאטרון מצליח להביא איכות בימתית לצד גידול מתמיד בקהל תוך התבססות על הכישרונות המקומיים ובוגרים צעירים מבתי ספר למשחק. הבמאים והשחקנים מתייחסים להפקותיהם גם כנושאי שליחות להעברת מסרים בתחומי החברה, ערכים ומוסר.

מחיר כרטיס: 58 שקלים  (הנחות לסטודנטים, חיילים וגמלאים)

בין השחקנים: יעל ארד צפריר, אמיר כהן, מיכל איידוקובסקי, יהודה ירון, שרונה כפרי, אייל נמט, שי נמט.

תאריכי הצגות באודיטוריום ספיר: 1.6, 21:00; 2.6, 20:30; 3.6, 17:00 ובשעה 20:30.

לרכישת כרטיסים: *6575 או אתר tarbut.kfar-saba.muni.il.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: