יום חמישי, 02 ביולי 2020, י' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

'משחק ילדים' בתיאטרון 'החאן'

בעקבות הצלחת השנה הראשונה: פסטיבל הצגות הילדים חוזר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

לאחר ההצלחה של פסטיבל הצגות הילדים שהתקיים בשנה שעברה בפעם הראשונה בתיאטרון ה'חאן' – 'משחק ילדים 2' יתקיים בסוף החודש, ב-31 ביולי וב-1 באוגוסט.

הפסטיבל יכלול הצגות איכות לילדים, כמו 'פומי הטפיר' (התיאטרון הארצי לילדים ונוער) שאותו מביים שחקן החאן יואב היימן. היימן זכה באחרונה בפרס המחזה על הצגה זאת, בפסטיבל הצגות הילדים בחיפה. בפסטיבל משתתפים גם 'דרקון עפיפון' (התיאטרון הארצי לילדים ונוער), 'הדולפין' עם שיריו האהובים של גידי גוב (תיאטרון השעה הישראלי), 'תיבת נח' ו'ארץ עוץ שלי' (שניהם של תיאטרון גושן) ועוד.

בין ההצגות, בשעות אחר הצהרים, יתקיים הפנינג בחצר 'החאן' הקסומה והקהל הצעיר יוזמן להשתתף בסדנאות יצירה מיוחדות בהשארת עולם התיאטרון, כמו הכנת דמויות ותפאורה של הצגות ועוד. בנוסף לסדנאות היצירה, יתקיימו בפואייה הממוזג גם שעות סיפור שיזמינו את הקטנים ואת הגדולים לעולמות רחוקים של ג'וחא ושל אורחים אחרים מסימיניזר (פרס). שירה שטרן היא המנהלת האמנותית של הפסטיבל.

מחירי כרטיסים להצגות – החל מ-30 שקלים; כניסה להפנינג – 10 שקלים (חינם לרוכשי כרטיס להצגה). בתמיכת הקרן לירושלים ניתנו עשרות כרטיסים ללא תשלום עבור ילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם.

לפרטים נוספים: orit@khan.co.il, 052-3832464.

לתכניה המלאה הקליקו כאן

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: