יום חמישי, 20 בפברואר 2020, כ"ה שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

מוזיאון של כולם

פעילויות הקיץ במוזיאון ארצות המקרא

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

לקראת הקיץ, מוזיאון ארצות המקרא פותח את שעריו לקהל של משפחות במודל חדש. גלריות המוזיאון קיבלו מימד נוסף עם מגוון מרחבי פעילות מלאי תוכן, המאפשרים לקהל הצעיר להעריך, ללמוד וליהנות מהמוצגים ומסיפורן של תרבויות עתיקות. המוזיאון מתחדש בתחנות חדשות מפתיעות, ומציע התנסות חווייתית בגלריות לצד המוצגים. מעתה, קהל של משפחות יכול לבלות יחדיו במוזאון כאשר המוצגים מדברים אל המשפחה כולה בקולות ורבדים שונים במקביל.

'לכל הרוחות והכשפים': במהלך חודש אוגוסט, מוזיאון ארצות המקרא הופך לבית ספר לקוסמים ומכשפים ומזמין את המבקרים לסיור מומחז מיוחד. בסיור מצטרפים הילדים אל המכשף-הלוחש הנודע ועוברים הכשרה מיוחדת, שבסופה יהפכו למכשפים מוסמכים. הילדים ילמדו איך להכין שיקויים, לכתוב לחשים, ליצור קמעות, להתנסות ברפואה של ימי קדם ולהבריח שדים ורוחות בסיור מומחז מלא בהומור. מוזמנים להצטרף לחוויה מכושפת וקסומה בגלריות המוזאון.

פעילות הקיץ של המוזיאון נבנתה בהתאם לתפיסה הרואה במוזיאון מוסד המערב את המבקרים בהווייה ובכך מעשיר את ביקורם. נקודת המוצא החדשה היא לעורר לפעילות, לזמן שיח ולספק סביבה חווייתית מיוחדת ואישית לכל מבקר.

עלות כניסה :מבוגר- 44 שקלים; ילד מתחת לגיל 18, סטודנט, עולה חדש, אזרח ותיק- 22 שקלים.

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: