יום שישי, 21 בפברואר 2020, כ"ו שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

עשור של תרבות במלון ממילא

הופעות, שיעורי פלאטיס, יוגה, טעימות טיפולי ספא באקאשה וגם סופ"ש תרבות 'סוד האושר' וסופ"ש מוסיקה וספרות, הכולל הופעה של שלמה ארצי בבריכת הסולטן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

יצחק רביחיא

מלון היוקרה הירושלמי ממילא חוגג עשור של תרבות וממשיך במסורת סופ"ש תרבות ומציג חבילות תרבות מרתקות. והפעם, לכבוד חגיגות העשור של המלון, מציג גם לילה עם ארוחת בוקר בשילוב כרטיסי כניסה והופעות ביריד חוצות היוצר בין התאריכים 12-24.8 וגם שני סופ"שים של תרבות עשירים בתכנים. 

אמצ"ש חוצות היוצר - בין התאריכים 12-24/8: כרטיסים מתנה להופעות וכניסה ליריד חוצות היוצר. הופעות של דני גידי וחברים, שלומי שבת ונסרין קדרי, ברי סחרוף ומוש בן ארי, עדן בן זקן, איתי לוי, חנוך בן ארי, משה פרץ, סטטיק ובן אל, לירן דנינו, יהודה פוליקר ויובל דיין, עידן עמדי וכוכבים נוספים. המחיר החל מ 1550 שקים לזוג בחדר סטודיו באמצע שבוע א'-ד'.

מומלץ להגיע גם לסופ"ש תרבות 'סוד האושר' 22-24 לאוגוסט עם ד"ר חיים שפירא על 'הפסיכולוגיה של קבלת החלטות' (חמישי); ופרופ' יורם יובל על 'איך להיות מאושר בשיעור אחד' (שישי); וסיור מודרך בעיר העתיקה (שבת).

אורחי הסופ"ש יוכלו ליהנות מארוחת בוקר עשירה, שיעור יוגה/פילאטיס, טעימות טיפולי ספא במתחם אקאשה, קבלת השבת במופע אקאפלה ועוד. סופ"ש מוסיקה וספרות 29-31 לאוגוסט.

זוג כרטיסים מתנה להופעה של שלמה ארצי בבריכת הסולטן ביום חמישי, שיח מרתק עם אלי עמיר לכבוד צאת ספרו החדש 'נער האופניים' (שישי), סיור מודרך בעיר העתיקה (שבת).

להזמנות: 02-5482200.

מלון ממילא, שלמה המלך 11, ירושלים  https://www.mamillahotel.co.il/.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: