יום חמישי, 20 בפברואר 2020, כ"ה שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

'בוגי ט"ו באב'

עמותת ה'בוגי' מארחים את להקת 'טורקיקה' במתחם הקולוני לשעבר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

יצחק רביחיא

זהו אירוע חגיגי ומיוחד. לרגל  ט"ו באב, עמותת ה'בוגי' בניהולו של אבי אדרי מארחת את להקת 'טורקיקה' ביום חמישי, 15.8, מהשעה 20:30 ולתוך הלילה במתחם התחנה הראשונה, סטודיו 6 בדרך בית לחם 7. זו צפויה להיות חגיגה אמתית של אהבה. ה'בוגי' מארח אתכם למוזיקת מרחבי עולם וזמן, והפעם גם מופע מוזיקלי עם 'טורקיקה' - הרכב שמתכוון להעיף את כל המשתתפים והרוקדים לשמיים.

'טורקיקה' רוקחים שיקוי מוזיקלי עשיר ומנענע, מוזיקה טורקית לצד מוזיקה יוונית, מתובלות בניחוחות של גרוב צועני והכל רקיד ושמח ומקפיץ. הטריו הווירטואוזי הזה מחבר על הבמה את המקצבים המוכרים והאהובים של אגן הים התיכון, עם כלים אקוסטיים ומודרניים שהופכים את הכול לחפלה פרועה וחמה. שלושת חברי ההרכב הם מעמודי התווך של מוזיקת העולם בישראל וממובילי ההתפתחות שלה אל המקצבים והצלילים המודרניים והרקידים. חברי ההרכב: חיים לרוז - תופים, ביטים, סימפולים, סט תופים, שירה; אלון אמאנו קמפינו - עוד חשמלי, גיטרה חשמלית, שירה בטורקית; הראל שחל - קלרינט (ואפקטים). עוד יופיעו במהלך הערב DJ's הבית - יותם אלעל, אבי וחברים.

במתחם התחנה הראשונה ובסטודיו 6 יוקם לכבוד הערב בר מפנק בסטייל תחת כיפת השמיים, תותקן מערכת סאונד מעולה, החנייה בשפע ויגיעו לפי הצפוי מאות אנשים שהאהבה בליבם והם באים לחגוג אותה אל תוך הלילה, ליל ט"ו באב. בקיצור, יהיה מקסים, חוויה שמומלץ להשתתף בה.

כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת בהחלט: באתר: 50  שקלים. 40  שקלים לסטודנטיות/ים, חיילות/ים ובנות/י שירות.

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן.

לפרטים נוספים: אבי 0528608084, במייל : boogie97@netvision.net.il  בפייסבוק: בוגי ט"ו באב חגיגי - מארחים את  Turkika ובאתר:  www.boogienights.co.il.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: