יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

הראל מויאל בהופעה במעלה אדומים

עיריית מעלה אדומים תקיים אירוע רומנטי לרגל חג האהבה, במהלכו תתקיים הופעה אינטימית של הראל מויאל וכן הופעת חימום של צעירי העיר – מקורוק. במקום יפעלו דוכני מזון, משקאות והפתעות נוספות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

עיריית מעלה אדומים תציין את חג האהבה, ט"ו באב, בצורה רומנטית במיוחד. ביום חמישי ה-15.8.19 החל מהשעה 20:00, יתקיים במרכז של קרסו במעלה אדומים אירוע שיפתח מסורת של אירועים, במהלכו תתקיים הופעה של יקיר העיר, הזמר האהוב הראל מויאל, כשהכניסה בחינם.

כחימום לאמן המרכזי יעלו בשעה 20:30 חברי פרויקט "מקורוק" מבית מפעל הפיס ומתנ"ס מעלה אדומים למופע הסיום שלהם. הפרויקט "מקורוק" משלב למידה של טקסטים ממקורות היהדות ולאורם המשתתפים כותבים, מלחינים ומבצעים יצירות מקור שלהם. במעלה אדומים הובילו את הפרויקט האמן דודי לוי ומנהל מועדון המוסיקה במתנ"ס אריאל קופטאייב.

 לאחר מכן, בשעה 21:00, תתקיים הופעה אינטימית של הראל מויאל עם שירים רומנטיים ועם מיטב הלהיטים המוכרים שלו. המרכז יקושט ברוח ט"ו באב עם תפאורה רומנטית שתכניס את הזוגות האוהבים לאווירה הנכונה. כמו כן, במקום יפעלו דוכני מזון ושתייה לצד עמדת צילום מקצועית, בה יוכלו להצטלם המבקרים למזכרת אישית.

המרכז של קרסו במעלה אדומים: רחוב הרכס 31, מעלה אדומים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: