יום שלישי, 28 בינואר 2020, ב' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

קבלו את דודו אהרון

סוגרים את החופש הגדול במבשרת ציון עם הופעה של דודו אהרון במסגרת מיזם 'בימות פיס' * כרטיס ב-30 שקלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

בתאריך ה-28.8 ייהנו תושבי מבשרת ציון והסביבה מהופעה של הזמר דודו אהרון, אשר יופיע במסגרת מיזם 'בימות פיס' של מפעל הפיס. מופע זה, יציין את סיום החופש הגדול. מופע זה ישתלב עם 'פסטיבל הקובה' המסורתי של מבשרת ציון שמארגנת המועצה ומופעים של אמנים מקומיים נוספים.

'בימות פיס', מיזם התרבות הגדול והחשוב של מפעל הפיס, התרחב השנה משמעותית ויוצא לדרך בימים אלה. מפעל הפיס יעניק במסגרת הפרויקט ל-200 רשויות ברחבי הארץ, במהלך החודשים יוני-דצמבר 2019, הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים, תוך בחירת סוג המופע המתאים להם, מתוך היצע נרחב של 90 אמנים מהשורה הראשונה, כולל אמנים אהובים מהחברה הדתית והערבית.

המיזם מתקיים זו השנה התשיעית ומאפשר לתושבי הפריפריה ליהנות מהופעות חיות של מיטב האמנים הישראלים במחיר סמלי במיוחד (לעומת כניסה למופעי האמנים העומד על פי רוב על מאות שקלים). מטרת 'בימות פיס' הינה להעשיר את ההיצע התרבותי על כל גווניו לתושבי הפריפריה, ולאפשר למגוון רחב ביותר של אמנים ישראלים ליהנות מהאפשרות  להופיע בפני קהל נרחב בכל רחבי הארץ. חלק מהמופעים יתקיימו אף ללא תשלום.

עמרי לוטן, מנכ"ל מפעל הפיס: "מפעל הפיס ממשיך להוביל את תחומי האמנות והתרבות בחברה הישראלית ומשיק את מיזם 'בימות פיס 2019'. המיזם מתקיים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות ונועד להנגיש מופעי תרבות פופולאריים לערי הפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל. ההצלחה הרבה והביקוש בשנה שעברה, הובילה אותנו להרחיב משמעותית את הפרויקט, שיהיה השנה הגדול ביותר עד כה. אנחנו מזמינים את כולם להשתתף באירועים וליהנות ממופעי תרבות של ענקי הזמרים הישראלים בחינם או בתשלום סמלי של עד 30 שקלים".

לפרטים נוספים והרשמה:

https://culture.pais.co.il/Interdisciplinary/Pages/bimot_pais_shows_list_2018.aspx

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: