יום חמישי, 23 בינואר 2020, כ"ו טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

מחר: שישי שמח עם קק"ל

בואו לשיר ולרקוד: התכנית 'שישי שמח' עם ירון אילן מגיעה לעין כרם בירושלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

תכנית הבידור והאירוח 'שישי שמח' בהנחיית ירון אילן תתארח מחר (שישי, 23.8), ביער עין כרם בירושלים. האירוע, שישודר בשידור חי בערוץ 24, פתוח לקהל הרחב והוא פרי של שיתוף פעולה בין קק"ל, תושבי השכונה והפקת התכנית 'שישי שמח'. בין האמנים שצפויים להתארח בתכנית: תזמורת פירקת אלנור, גוסטו, סגיב כהן, אבי אלוס, בועז טביב ורביד גואטה.

כמדי שנה, גם בחופשת הקיץ הקרובה, קק"ל מציעה שורה מגוונת של פעילויות לילדים ולהורים, בכל הגילאים, בפריסה ארצית. כחלק מכך התוכנית "שישי שמח עם ירון אילן" מתארחת במהלך הקיץ ביערות הקהילתיים ובפארקים של קק"ל ומאפשרת לעם ישראל לקבל את השבת באווירה טובה ושמחה בחיק הטבע ולהפגיש בין המטיילים-האורחים ביער הקהילתי או הפארק לבין זמרים ואמנים.

יו"ר קק"ל, דניאל עטר אמר לקראת התכנית: "קק"ל פועלת כל הזמן ליצירת חיבור בין תושבי המדינה לטבע. בתקופת הקיץ משפחות רבות מחפשות פתרון לבילוי משותף וקק"ל מספקת  מגוון רחב של אירועים ופעילויות מונגשות לכולם ללא תשלום, המאפשרים להנות ולשמוח, להתגבש ולהכיר את הטבע הנפלא בכל פינה בארץ. שילוב של תכנית מוזיקה אהובה ומצליחה כמו 'שישי שמח' עם אווירת היערות והפארקים של קק"ל מייצרת חוויה בלתי נשכחת והנאה צרופה לכל המשתתפים". יו"ר קק"ל מציין כי "שידור התכנית מעין כרם הינו חלק מסדרת תכניות שהתקיימו ביערות הקהילתיים של קק"ל במשך כל חופשת הקיץ".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: