יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

הבילויים החמים והפעם: החגיגה שאחרי החגים

אירוע בלתי נשכח ב'האומן 17' שיפתח את חודש נובמבר ואת החורף החם שמצפה לנו

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אוהד לוי ג'ט

Deborah de Luca // 07.11 Thursday // day to dream

חלום נוסף יוצא לדרך, אנחנו מבודדים לנו כמה שעות מכל השבוע לחלום את האירוע הבא והפעם יצאנו מגדרנו. הבאנו לכאן הבלחה אמיתית, אירוע שימתח את הגבולות האפשריים ייקח אותנו למחוזות רחוקים שאפשר לראות גם בחלומות, רק לכמה שעות של ניצול רגעים, ריקוד בלתי פוסק ויום אחד לחלום בו שהכל קורה!

לוקיישן: האומן 17, המקום שאכלס כל כך הרבה אירועים מתוקשרים, הפך לחממה ליצירה בינלאומית, עם הופעות של כל הגדולים באמת. יהפוך לנו לבית לכמה שעות שבהם נחלום ונגשים כל העולה על רוחנו עד לסופו של אותו הלילה. לוקיישן אין דה מידל אוף תל אביב, בלב העיר ללא הפסקה, לוקחים נשימה עמוקה ויוצאים למסע.

תאריך: בתחילתו של חורף סוער, בנובמבר ריין, בעת ובעונה אחת בצירוף המון קלישאות אנחנו יוצאים למסע מתחילתו של ערב עד לבואה של הזריחה. רשמו לפניכם את התאריך כאמור ה- 7 בנובמבר כתזכורת הרפתקה.

הספוט המרכזי - Deborah De Luca.

אם כבר לחלום אז עליה, מנעד אלקטרוני יוצא דופן מביאה לנו הגברת היפיפייה, הלוא היא דבורה. טכנו שמושך אותך עד לשעות האפלות של הלילה, אווירה בלתי פוסקת וצלילים שנותנים לך חשק לרקוד עד בלי די.

אחרי הופעות בלתי נשכחות בכל רחבי העולם, עם סרטון בלתי נשכח ב-cercle, דבורה היא אחת שמשאירה אותנו כחולמים אל מול אותו ערב שבחרנו לנו לצאת בו למסע. אנחנו לוקחים על עצמנו את האתגר ונפגשים בלב רחבת האומן לסט בלתי נשכח.

יצטרפו אליה אומנים מקומיים יוצאי דופן שנכחו בכל רחבה מרכזית ברחבי הארץ שייבנו ביחד עם דבורה את ציר הזמן שלנו לאירוע הקרוב. שתי רחבות ימלאו את חלל האומן 17 ויגרמו לו להיות שלם.

אינסייד -

Leibo & Zarhi

Sean Doron

Ella Gotman

Eliran Osadon

Amario

אאוטסייד -

Diana

Uriah Klapter

Omri.

Nariz

מתחילים החל מהשעה 22:00 עד עלות השחר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: