יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

חגיגה למעריצי דייוויד בואי

The David Bowie Alumni tour מגיעים לישראל במסגרת פסטיבל החורף ה-3 של היכל התרבות תל אביב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

הקריירה המוזיקאלית של בואי, שנפרסה על קרוב ליובל שנים, זכתה להוקרה בזכות חלוציותו בסגנונות מוסיקליים רבים ושילוב תחומי אמנות נוספים פורצי דרך בהופעותיו, את בואי ליווה הרכב מוסיקאים מבריקים ובולטים בתעשיית המוסיקה העולמית, שעם השנים נודעו בווירטואוזיות שלהם הן במופעי במה חיים והן בהקלטות האולפן עם בואי.

דיוויד בואי נולד בינואר, ונפטר בינואר. בכל ינואר, מתקבצים חברי ההרכב ויוצאים לסיור הופעות קצר להנצחתו, במופעי במה חיים בהם הם מבצעים ממיטב להיטי דיוויד בואי –הסיור העולמי הפעם לא פוסח על ישראל!

מייק גרסון שניגן עם בואי תקופה ארוכה, הוא העוגן של הערב הנפלא הזה. לצד מוזיקאים ווקליסטים מהשורה הראשונה שגם להם יש עבר עשיר עם בואי.Bowie Celebration tour  הוא מופע בלתי נשכח ומוערך במיוחד של שירי בואי עם ווקאליסטים ברמה עולמית ותמהיל להיטי בואי מחמישים שנות עשייה אמנותית.

 

על ההרכב המופיע

מייק גרסון: חבר הלהקה הוותיק המקורב והידוע ביותר של דייוויד בואי. הוא לקח חלק בלמעלה מ-20 אלבומי בואי, כולל הסולו המדובר ביותר שלו במאסטרAladdin Sane track. מייק הופיע עם דיוויד בשני הקונצרטים הראשונים והאחרונים שלו בארצות הברית, כמו גם 1,000 קונצרטים ברחבי העולם. על גרסון אמר בואי: "אין טעם לדבר על היכולת שלו כפסנתרן. הוא יוצא דופן. עם זאת, יש מעט מאוד מוזיקאים, קל וחומר פסנתרנים, שמבינים באופן טבעי את התנועה ואת החשיבה החופשית הנחוצה כדי לזרוק את עצמם לניסויים. או אזורים מסורתיים של מוזיקה. לפעמים, באופן אירוני, מייק עושה זאת בהתלהבות ומשמח את ליבי רק להיות אתו באותו החדר".

ג'רי לאונרד: דיוויד בואי הפקיד בידיו של נגן הגיטרה המופלא את הפקת ה–Reality world tour שהניב אלבוםDVD  ועוד מספר אלבומים: Heathen and Reality ו The Next Day.

כרמן רוחאס: רוחאס לקח חלק בהרכב מראשיתו - גיטרה בס - וכנגן בהקלטות להיטי מולטי-פלטינה כמוLet's Dance, China Girl, Modern Love, Blue Jean, Glass Spider tours. רוחאס: "הקהל המגיע להופעות ההרכב מופתע כל פעם מחדש. הם שומעים את המוזיקה כפי שהוקלטה במקור על ידינו, מוזיקאים מקוריים של דיויד. זה מה שמבדיל את זה מכל דבר אחר. זה באמת אירוע רוחני".

אלן צ'יילדס: המתופף של בואי בסיבוב ההופעות העולמי שלו ב-Glass Spider בשנת 1987 ובאלבום ההופעות וב-DVD. אלן, מתופף מבוקש, נוהג להצטרף לסיורי ההופעות של אמנים רבים ובין היתר היה חבר בלהקות הליווי של ג'וליאן לנון, רוד סטיוארט, ג'ון ווייט ורבים אחרים. אלן, מוסיקאי ענק המנגן בכל הכלים ושר באלבום הסולו שלו- EP אלן צ'ילדס Aftermath.

צ'רלס סקסטון: גיטרה ושירה, מידידיו הקרובים ביותר של דיוויד בואי. נפגשו לראשונה כשהצטרף להקלטת האלבום Never Let Me Down. סקסטון הצטרף לסיבוב ההופעות  Glass Spider, הופיע  והקליט עם בוב דילן. יש לו תרומה מכרעת לפסקול הסרט הנודע 'תלמה ולואיז' והופיע בסרט 'Best Motion Picture', שזכה באוסקר 'ילדות' וידוע בעיקר בזכות להיט הסולו 'Beat's So Lonely' של Beat עם להקת Arc Angels.

 

מועדי המופעים

30.1.2020, 21:00, היכל התרבות תל אביב.

31.1.2020, 21:00, אודיטוריום.

מחיר כרטיס: החל מ-199 שקלים. למעריצי דיויד בואי – מכירת כרטיסים מוקדמת החל מהיום, יום ב' 28 באוקטובר, בהנחה מיוחדת ל-200 הכרטיסים הקרובים לבמה, במחיר 375 שקלים במקום 449 שקלים. 

הפקה: EGOeast הפקות ו-Music Business.

רכישת כרטיסים: אתר "לאן":  www.leaan.co.il או בטלפון 8780*.

למידע נוסף: http://www.abowiecelebration.com/.

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: