יום שני, 13 ביולי 2020, כ"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

TikTok Live – טיקטוק לייב

חנוכה 2019 בהיכל 'מנורה מבטחים' * מופע הטיקטוק הגדול של ישראל עם כוכבים בינלאומיים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

אפליקציית הסרטונים הקצרים ששיגעה את העולם עם ריקודים, שירים, מערכונים ועוד המון תוכן יוצאת מה-FOR YOU למופע מוזיקלי ענק לכל המשפחה עם ריקודים טרנדים, להיטי טיקטוק בביצועים בלעדיים, פעילויות בשיתוף הקהל, כוכבים בינלאומיים והפתעות שאסור לפספס.

אינסטגרם?! זה 2018. תשאלו את הילדים שלכם. בשנה האחרונה יש אפליקציה אחת שכבשה את כל העולם- TikTok, אפליקציית סרטוני וידאו קצרים, אותם אפשר לערוך, להוסיף אפקטים, מוזיקת רקע ועוד ולשתף עם החברים והעוקבים שלכם. האפליקציה כבשה את העולם וגם את ישראל עם מספר רב של כוכבי TikTok ישראלים צעירים אשר כבשו את הילדים והפכו לכוכבים החדשים והמדוברים ביותר בקרב בנינוער וילדים.

בחנוכה הקרוב יעלה מופע בימתי ייחודי שמביא את האפליקציה המדוברת לבמה – עם כל הריקודים, השירים, אתגרים והמון הפתעות במופע חווייתי לכל המשפחה!

בין המשתתפים הטיקטורים המובילים בארץ ובעולם וביניהם ג'סי אנדרהיל - כוכב הטיקטוק הבינלאומי (כ-5 מיליון עוקבים) שמגיע למופע ראשון מסוגו בישראל.

עוד ישתתפו במופע: להקת פורמולה, נועה בוג (בוגולבסקי), מתן מלכובסקי, אלכס קורטייב, עידו שיר, יובל ביטון, הדר שמיר, עמנואל לוי, לורן אליהו, מישל זובין, קים בין שמעון, שחר ליבנה, אמיר יהודה, שוהם ביטון, ליאב לב, הינס ברנס, לירז עוזרי, מאי טביב ודניאל אליהו.

המופע יתקיים ב- 29.12 בשעה 9:30.

היכל מנורה מבטחים – במה 360.

מחירי כרטיסים: פרקט VIP 149 שקלים, אולם 99 שקלים.

כרטיסים בקופות ת"א 2207*.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: