יום רביעי, 30 בספטמבר 2020, י"ב תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

תרבות ופנאי במבשרת ציון

40 שנה ל-'THE WALL'

הפקת ענק עם להקת Echoes במחווה לפינק פלויד

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

'החומה', יצירת המופת של פינק פלויד, נחשבת לקלאסיקת רוק ואבן דרך בתולדות הרוק. במרכזה של היצירה האנטי-גיבור 'פינק' אשר מדוכא על ידי החברה ומושפע מהחיים ללא אביו שנהרג במלחמת העולם השנייה, מהמורה הרודן בבית הספר, האם החונקת, והאישה הדומיננטית - כל אלו גורמים לו לשקוע בהזיות ולהסתגר עד לסיום הבלתי נמנע שבו נכפה עליו להרוס את החומה שבנה לעצמו ולהתמודד עם המציאות.

המופע הייחודי אותו העלתה להקת 'פינק פלויד' בתחילת שנות השמונים, ואשר ליווה את צאת האלבום, הפך לשם דבר כאשר במהלך המופע נבנתה חומה פיזית בין הלהקה לקהל. היצירה החוגגת בימים אלו 40 שנה לצאתה, תבוצע במלואה על ידי ההרכב Echoes, הכולל עשרה נגנים וזמרים. התפאורה במופע זה הינה חלק בלתי נפרד מהחוויה העוצמתית והיא כוללת הפקה גרנדיוזית של סאונד, תאורה ווידאו ארט ייחודי אשר יוקרן על מסכי ענק.

ההרכב Echoes המתמחה מאז 2006 בביצוע ליצירות של פינק פלויד תוך הקפדה על ביצוע התפקידים המקוריים בדיוק ובשלמות והפקת סאונד ותאורה ברמה הגבוהה ביותר, נחשב כבר למעלה משני עשורים למופע המחווה ל'פינק פלויד' האיכותי ביותר בארץ. לצד מופעי סולד אאוט, ההרכב אף הוזמן לקחת חלק בשיתופי פעולה ייחודיים יחד עם המנצח גיל שוחט, ועם ה- UK Pink Floyd Experienceבעת ביקורם בארץ.

 

מועדי המופעים

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע, 6.1.20, 21:00.

היכל התרבות תל אביב, 14.1.20, 21:00.

מרכז הקונגרסים חיפה, 6.2.20, 21:00.

מחירי כרטיסים: החל מ 164 שקלים.

רכישת כרטיסים: באתר https://bit.ly/2pL8WQP או בטלפון 9066*.

רכישת כרטיסים למופע בבאר שבע- https://bit.ly/33iNr8y או בטלפון 8557*.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: