יום ראשון, 26 בינואר 2020, כ"ט טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

מכורים לפרידות: יש כאלו

בשפה המקצועית קוראים להם אנשי הזוגיות המחזורית ולמה? הם נפרדים וחוזרים ושוב נפרדים * מה שמלהיט את היחסים שלהם אלו הריבים והפרידה, כשהם בנפרד * רק אז הם מרגישים שהם באמת אוהבים ובאמת מתגעגעים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שרון בן דור

בוחרים בטוב, אפשר לחיות מתוך שמחה. טל': 054-2520015

Puni8@walla.com

עינת (שם בדוי) הציגה את עצמה כמלכת הדרמות. "אני מכורה לאקשן ודרמה ואני חייבת להיפרד כי מכניס לי קצת עניין ושמחה לחיים האפרוריים שלי. כשאנחנו ביחד אנחנו רבים כל הזמן על אותם דברים והוא לא מבין אותי ואם עוברים כמה שבועות שקטים אני מוצאת ממה לייצר את הדרמה הבאה. אבל ככל שיש דרמות אני מרגישה שאני צריכה להעלות את המינון, כי ככל שהדרמה גדולה יותר האדרנלין אצלי זורם חזק יותר ואני ממש מתלהבת מזה".

"מה קורה אחרי דרמות גדולות?", שאלתי. "אנחנו נפרדים, אבל כשאנחנו נפרדים אני מתה מגעגועים אליו ועושה הכול כדי להחזיר אותו", ענתה.

"למה את מרגישה צורך לריב ולייצר דרמה? ועל מה אתם רבים?", שאלתי אותה.

"על החלוקה במטלות הבית, כי אני עושה הכול, הוא חושב שאני בזבזנית בלתי נלאית וכל דבר שאני קונה לעצמי או כדי שהבית יהיה יפה יותר מכעיס אותו", ענתה.

"מה חשוב לך יותר? האם זה לטפל בבזבזנות או בדרמות שאת יוצרת?", שאלתי.

עינת השפילה מבט ואמרה קודם "בקניות הבלתי מרוסנות שלי".

"למה את חושבת שהן בלתי מרוסנות?", שאלתי. "אני קונה הרבה ולפעמים גם דברים שכבר יש לי בבית", ענתה.

"את רוצה לשנות את הגישה שלך כלפי הכסף? שתוכלי גם לקנות וליהנות וגם לא להגזים", שאלתי.

בפגישות הקרובות עבדנו על מערכת היחסים של עינת עם הכסף. על מה עונה לה הצורך בבזבוזים? ואנחנו עדיין מבררות את זה.

הדרמות שלה  מקורן בילדות. הדרמה שירתה אותה כי היא הביאה את תשומת הלב של ההורים שלה וגרמה להורים שלה להפגין כלפיה רגש, גם רגש של כעס או של אהבה.

ועכשיו, כשהיא מרגישה שהחבר מתרחק ממנה, היא רוצה בתשומת הלב שלו וזה הכלי היחיד שהיא מכירה והיא משתמשת בו.

איך עינת השיגה תשומת לב ואהבה גם מבלי ליצור דרמות?

היא העניקה יותר תשומת לב לחבר שלה והרעיפה עליו אהבה והוא התחיל להחזיר לה. היא הבינה שהדרמות גוזלות ממנה הרבה כוחות נפש והיא מבזבזת את זמנה בכאב, במקום בדברים נעימים.

היא ויתרה על הדרמה כדי לחיות בשמחה גדולה יותר, ברוגע ואת הדרמות החסרות שלה היא ממלאה באקשן מסוג אחר. האקשן שממריץ לה את האדרנלין הוא ריצה. היא התחילה להתאמן למרתון לפני כחצי שנה ומשהו בה נרגע. נהייתה לה מטרה ברורה ומעשית.

"את הדרמות אני כבר משאירה לסרטים, אני הרי לא יכולה לוותר על זה בכלל. אני מכורה לדרמה, אבל מהסוג השקט", היא אמרה לי וקרצה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: