יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

שינוי אחד קטן

בתחושה קשה מנשוא הגיעה אליי אילנית (שם בדוי) בת ה-49 כשכל עולמה קרס עליה | היא חשה שהינה נמצאת בהריסות של חייה, מעיין קריסה בכל החזיתות: גירושין, חיפוש עבודה וחיפוש דירה חדשה | שינויים גדולים מתחרשים דווקא משינויים קטנים | הצורך להתחיל בצעד הראשון, אשר יוביל לשאר ההריסות להיבנות מחדש

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

ענבר עזרי

מטפלת בשיטת איזון חיים ויועצת משפחתית וזוגית. מגשרת בהליכי גירושין. מנחה ומרצה בתחום הזוגיות. טלפון: 054-2425508.

inbarezri@gmail.com

בעיניים דומעות ונפוחות מחוסר שינה ובכי נכנסה אילנית בחוסר כוחות לפגישה. היא התיישבה והייתה נראית חלושה ביותר. "אני לא רואה שום עתיד בשבילי, לא יודעת איך לצאת מהמצב שבו אני נתונה. קושי גדול רובץ עליי".
"אני רואה אותך אילנית. אני רואה את הקושי שבו את שרויה. נעשה יחד את הצעד הראשון וכל שאר הדברים יסתדרו בעקבותיו. נראה לי שרצוי וכדאי להתחיל ממסגרת עבודה. לכן הייתי רוצה לדעת ממך איזו עבודה את מחפשת? תתייחסי גם לאנשים שיהיו בסביבת העבודה שלך כיוון שהסביבה יכול להיות עוגן ותמיכה עבורך".
"אוקיי. הייתי רוצה לעבוד במקום שיש בו הפרייה מחשבתית, להיות בנוכחות עם אנשים אינטליגנטים וטובים. בעבר עבדתי בעבודה אדמיניסטרטיבית".
"נהדר, האם התחלת לחפש עבודה בערוץ כלשהו?".
"עדיין לא".
"טוב, מה שאני מבקשת ממך לעשות בימים הקרוב הוא לכתוב קורות חיים. ישנם הרבה אתרים שבהם ישנם דוגמאות כיצד לעשות זאת. בנוסף, כתבי את הדברים החשובים לך. מה היית רוצה שיהיה בסביבת העבודה. לאחר מכן ספרי לחברייך על כך שאת מחפשת עבודה וכמו כן פרסמי את הדבר בכל הרשתות החברתיות שיש ברשותך. בנוסף, היכנסי לאתרי חיפוש עבודה וכשאת שולחת את קורות החיים, שלחי אותם עם כוונה, עם רצון למצוא עבודה שמתאימה לך. בבית אני מבקשת שכל יום תשבי עם עצמך למשך מספר דקות ודמייני את עצמך כבר בתוך מקום העבודה עם האנשים המתאימים לך. סמכי על עצמך והאמיני כי את ראויה ויכולה לקבל כל מה שאת חפצה בו. אחד הדברים החשובים להיפתח לרצונות שלך הוא אמונה שהדברים בדרך אלייך. הרפי מכל זיכרונות העבר בהם היו קשיים. תחיי עם התחושה שמגיע לך לקבל עבודה טובה עם סביבה טובה. שימי לב בימים הקרובים למסרים שיגיעו אלייך. זה יכול להיות משפט מסוים שתשמעי, אדם אקראי שיאמר לך דבר כלשהו ותהיי נכונה לקבל את כל המתנות שבדרך אלייך. כך תוכלי לקבל עוד ועוד לתוך חייך. דברי עם הכוח העליון ובקשי את מה שאת חפצה לקבל. היקום מחכה לבקשה שלך, וכשאת רואה ומרגישה שזה מגיע אלייך, קבלי זאת והודי על כך. תפסי את ההזדמנות".
"ואוו, פתאום אני מרגישה אחרת, כאילו נכנסו בי כוחות על. יש לי מוטיבציה לחפש עבודה. אני מבטיחה לך שאעשה את כל מה שאמרת לי".
"נהדר אילנית. תבטיחי זאת לעצמך ותיווכחי שהדברים יתרחשו עבורך".
כל אדם באשר הוא צריך לקבע לעצמו מטרה או ייעוד שאליו הוא רוצה להגיע, לעשות צעדים ולהיות פעיל לשם השגת המטרה. זה נכון לכל תחום בחיים - זוגיות, קריירה ועוד... אז מה אתם מאחלים לעצמכם? חישבו לאן אתם רוצים להגיע וזכרו ששינויים מתחילים משינוי קטן, שהוא בעצם מוביל לשאר השינויים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: