יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

כיצד תדע שאתה לא אדם מתאים לכתוב ברכות לאירועי חיים?

לא מעט אנשים לוקחים על עצמם את המשימה הלא פשוטה, לכתוב את המילים שתרגשנה את קהל המאזינים באירועי חיים חשובים. עם זאת, רבים מן האנשים הללו, באופן מובנה, אינם מתאימים לשמש ככותבי ברכות מן המניין. כיצד תדעו אם אתם משתייכים לקבוצת האנשים הזאת? המשיכו לקרוא.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

היום החשוב הולך ומתקרב, ואתם שוב הופכים להיות דרוכים מתמיד. בעוד מספר שעות תצטרכו לספק את הסחורה: ברכה לאירוע חשוב שמתקרב, שתהיה גם מקורית, גם מצחיקה, גם מרגשת וגם סוחפת. ברור ונהיר לכל כי לא כל אדם מסוגל לבצע את המשימה הזאת. עם זאת, לא ממש ברור ונהיר לכל מי הם אותם אנשים שלא מסוגלים לכתוב ברכה איכותית, ומהם המאפיינים שלהם. כאן נכנס אתר הברכות השלם כדי לסייע לכם. כך תדעו שאתם לא סוג האנשים שמתאים לצורך ביצוע המשימה: כתיבת ברכה ליום הולדת.

1. אין לכם כישרון כתיבה – כשהאמת הצורבת נזרקת בפנים היא מכאיבה קצת פחות. לא כולנו ניחנו בכישרון כתיבה, וככל שנזהה בשלב מוקדם יותר בחיינו את הסיטואציה הזאת, כך ייטב לכולם. לא רק לנו, אלא כאמור לכולם.

2. אין לכם רעיון לכתיבה – כתיבה של ברכה בזמן תחום מראש היא משימה לא פשוטה, על אחת כמה וכמה כאשר לא נמצא ברשותכם רעיון ראוי לברכה. גם אנשים יצירתיים מאוד הם כאלה רק בפרקי זמן מסויימים, ולא תמיד ניתן להפעיל את חוש היצירתיות שלנו מבלי הכנה מדוקדקת מראש.

3. אין לכם שיטה – נניח, לרגע, שאכן ניחנתם בכישרון כתיבה, ויש לכם גם רעיון כביר לברכה מוצלחת ואיכותית שתשמח כל לבב אנוש. אם אין לכם שיטה סדורה כדי לייצר את הברכה, לא תוכלו להתקדם בצורה משמעותית, וחבל.

4. אין לכם חשק לכתוב – ובכן, זהו אחד המאפיינים של מחסומי כתיבה עליהם לא באמת ניתן להתגבר. אם אין לכם חשק ורצון לשבת ולכתוב, שום דבר בעולם לא יוכל לעזור לכם, ולסייע לכם לצאת מן המצב. תאלצו למצוא פתרונות לא פחות ממבריקים כדי להתגבר על המכשול הזה.

5. אין לכם זמן – בואו נודה על האמת. למי יש זמן בימנו? עם כל הסידורים, והגנים, ובתי הספר, החוגים והארוחות, המקלחות והסיפורים שלפני השינה – פלא שישנם אנשים מוכשרים, בעלי כישרון כתיבה ורעיונות, שלא יכולים לממש אותם?

6. אין לכם מקום – והיה ובאמת כל אחד מן המאפיינים שפורטו לעיל היה מסופק לכם, בהיעדר מקום הגון ושקט לשבת וליצור, לא תוכלו לגבש ברכה איכותית מקורית ושנונה, אשר תתאים לאירוע באופן מושלם. מקום הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בעת יצירה של ברכה מצחיקה או מרגשת.

לסיכום, בעולם קיימות מספיק סיבות שבגללן לא תוכלו להשלים את משימת כתיבת הברכה שרציתם כל כך לבצע. במקום להילחם בסיבות האלו, נסו לעקוף אותן. פניה אל אתר הברכות השלם תאפשר לכם לייצר ברכה מרשימה לכל אירוע חיים, שתוכל לסייע לכם לכבד את בעל השמחה, ואת עצמכם.

קיימת אימרה ידועה שגורסת כי אין מתנות חינם, אולם לא זה המצב בקשר עם כתיבה של ברכות לכל אירוע חיים. אתר הברכות השלם מציע לכם ממגוון הברכות שמועלות אליו כל העת ללא כל תשלום. בעת הצורך, תוכלו לפנות באמצעות כל אחת מדרכי ההתקשרות ולבקש ללא עלות (כן, שוב ללא עלות) ברכה שתיכתב במיוחד עבור אירוע החיים הרלוונטי לכם, עם אנקדוטות אישיות ובדיחות פרטיות.

זיכרו, המתנה שתביאו לאירוע הבא תתכלה, קרוב לודאי בשנים הקרובות. הברכה, לעומת זאת, תישאר לנצח.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: