יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

המפתח להצלחה

המפתח להצלחה נמצא בעצם הידיעה שדברים טובים מגיעים אליי | שימו לב: עצם הידיעה ולא אני מקווה | תקווה משאירה מקום לספקות, כי אולי לא אקבל את מה שאני רוצה | כשאנו נמצאים בתודעת ידיעה, יש אמונה, אנו פותחים את עצמנו לקבלה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

ענבר עזרי

מטפלת בשיטת איזון חיים ויועצת משפחתית וזוגית. מגשרת בהליכי גירושין. מנחה ומרצה בתחום הזוגיות. טלפון: 054-2425508.

inbarezri@gmail.com

האם אתם נמצאים במקום מגביל? האם ישנה תחושה שלא תצליחו בתחום מסוים בחייכם?.
אילנית (שם בדוי) בת ה-49 הגיעה אליי לתהליך כשכל עולמה קרס עליה. גירושין, חיפוש עבודה, חיפוש דירה. אדם נמצא בירידה כדי להיות בתהליך של שינוי. כוח עליון, הבורא או כל דבר אחר שבו אתם מאמינים, מאפשר לנו להשתנות ומידי פעם שולח לנו תחושת כאב שמקורה צמיחה מחדש כמו במקרה של אילנית.
לאחר שמצאה עבודה המתאימה לה, התפנה לה זמן לדירה ולזוגיות. זה כמובן דורש תהליך ומסירות. הדבר החשוב לדעת הוא שכולנו ראויים לחיים נהדרים. ברגע שיש חיבור לעצמי, ידיעה שכל הכאב שאני מרגיש/ה נובע מהמקום שבו אני צריכ/ה להשתנות. כאשר נולדנו הוזנו על ידי הנקה או תחליף חלב זה התאים לנו כפעוטות. כיום הזנה זו אינה מתאימה לנו, יש לנו צרכים אחרים. אותו הדבר תקף לגבי התנהגויות ודפוסי חשיבה. מה שהתאים לי בעבר לא מתאים לי היום.
אילנית 'שילמה' מחיר מסוים עבור דפוסי ההתנהגות שלה, היא נהגה לקבל תשומת לב מהוריה רק כאשר הייתה חלשה רגשית. את הדפוס הזה העתיקה לנישואיה, דבר שהוביל לפרידה מבן זוגה. בתהליך איתה זיהינו יחד את הדפוס הזה ועשינו המרה, כלומר: החלפנו את הדפוס בדפוס של הבנה וידיעה כי חיים טובים הם מטבע בריאתנו והגענו לכאן מתוך אמונה לחיים טובים. לכן, יש לאפשר לעצמנו את התודעה הזו ולתת לדברים להיכנס לחיינו, פשוט לאפשר להם. במקרה של אילנית זה היה בכל התחומים. כשהיא ידעה שאפשר לקבל את הטוב, הוא החל להגיע.
במקום לחשוב בקטן התחילו לחשוב בגדול. לדוגמה: אם אתם רוצים אהבה מאדם מסוים, בקשו יותר אהבה, היא יכולה להגיע בכל מיני דרכים: דרך חברים, דרך אנשים אקראיים שייתנו לכם חיוך נעים, משפט משמח שיעשה לכם טוב ועוד.
שימו לב לכל דבר טוב שניכנס לחייכם. דעו כי אתם ורק אתם השגם את הטוב הזה. תודו לכם על היכולות הגבוהות הללו, ככל שתספרו את הדברים הטובים שיש לכם, כך תלמדו כיצד ניתן לעוד דברים טובים להיכנס לחיים.
מחשבות וחשיבה יוצרות מציאות. לכן, כשדברים לא מתנהלים כראוי יש צורך בבדק בית. זוהי האחריות הבלעדית שלנו. בפגישות הראשונות עם אילנית היא הייתה שרויה בחרדה קיומית קשה מנשוא. ברגע שהחלה לשנות דפוסים ולחיות בתודעה של ידיעה, היא החלה להצליח. היא החלה לאפשר ולקבל את הטוב לחייה.
כל מצב וכל כאב הם מקור לשינוי והצלחה. זוהי הזדמנות עבורכם לחיות חיים מאושרים, חכמים וטובים יותר. הכול נמצא כאן, בעולם שלנו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: