יום חמישי, 20 בפברואר 2020, כ"ה שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

האמנם דייט לא מוצלח?

אל תפסלו רק בגלל דבר אחד שלא נראה לכם ותנו הזדמנות לדייט נוסף | אי אפשר לדעת מה יקרה בהמשך

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שרון בן דור

בוחרים בטוב, אפשר לחיות מתוך שמחה. טל': 054-2520015

Puni8@walla.com

נירית (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) בת 30, ישבה אצלי בקליניקה והתלוננה שלא הולך לה עם גברים. הקשבתי לה במשך דקות ארוכות והתרשמתי ממנה מאוד, בחורה מקסימה וגם נראית מעולה. אז מה באמת לא מסתדר לה?
ביקשתי ממנה שתספר על מערכות יחסים שהיו לה, כדי להבין מה לא עובד. האם זה היא או הם?
וזה מה שהיא תיארה בפניי:
"חברה הכירה לי חבר של חבר שלה. היא אמרה שהיא לא מכירה אותו היטב אבל הוא נראה מעולה ועובד בחברת הייטק והוא מחפש זוגיות. 'נשמע מבטיח', היא אמרה לי, 'נכון?'". חייכתי אליה, וחיכיתי להמשך הסיפור.
היא סיפרה, שהם התכתבו קצת בוואטסאפ וקבעו להיפגש. נירית ממשיכה לתאר: "גל אסף אותי בערב  ולקח אותי לבית קפה ממש נחמד שלא הכרתי קודם. הוא באמת נראה מצוין והוא גם הצחיק אותי, השיחה קלחה וכשהסתכלתי על השעון ראיתי שעברו שלוש שעות. בגלל שהייתי צריכה לקום למחרת מוקדם בבוקר, ביקשתי שנסיים את הדייט. גל  אמר לי את זה ככה: 'תקשיבי זה זורם בינינו ורציתי שנמשיך את הערב אצלי בדירה'. הופתעתי, מה הוא חשב לעצמו שבגלל שהשיחה זרמה והוא נראה מצוין אני כבר מוכנה לשכב אתו? באותו רגע ירד לי ממנו. כשנסענו ברכב, הוא המשיך לדבר והראש שלי כבר היה במקום אחר, לא ממש הקשבתי לו ורציתי רק להגיע הביתה. כשעמדתי לצאת מהרכב, הוא יצא ממנו פתח לי את הדלת מבחוץ ואמר לי שהיה ממש נחמד והוא מצפה להמשך. הוא נשק על לחיי והיה לו ריח ממש נעים. הוא חיכה לתשובה ממני  ואני אמרתי לו רק: 'נהיה בקשר'".
"ומה קרה מאז", שאלתי אותה.
"כלום".
"למה?".
"כי התבאסתי שהוא רצה ללכת אליו לדירה ואני לא מוכנה להיכנס למיטה פעם ראשונה, עם אף אחד. הוא כתב לי למחרת שהיה נחמד והוא רוצה שניפגש שוב, ולא עניתי לו".
"מה עם כל הדברים החיוביים שראית בו?", שאלתי אותה.
"אבל הוא רצה שנמשיך למיטה". 
שאלתי אותה שוב: "מה היה בו שמצא חן בעינייך", והמשכתי בתשובה: "מה שהתרחש בפגישה: השיחה קלחה, העובדה שהוא הצחיק אותך שהוא פתח לך את הדלת". 
"כן", היא אמרה, "בעצם הוא מקסים".
"זה לא מובן מאליו שזה מה שמתרחש בדייט ראשון ובכלל בפגישות", הוספתי. "לגבי הרצון שלו להמשיך את הערב, זה יכול להיות מחמיא".
מה בעצם אני רוצה לומר?
שגל מצא חן בעיניה, הוא הצחיק ועניין אותה, וזה מאפשר לתת צ'אנס נוסף ולא להחליט מראש שאין לזה הזדמנות רק כי הוא הציע לה להמשיך את הערב.
אל תפסלו רק בגלל דבר אחד שלא נראה לכם ותנו הזדמנות לדייט נוסף. אי אפשר לדעת מה יקרה בהמשך, אולי תגלו אהבת חיים ואולי תמצאו זוגיות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: