יום חמישי, 02 ביולי 2020, י' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

גבר מושלם: יש דבר כזה?

אנו כנשים, יודעות שאין גברים כאלה אבל תמיד מקוות שיש אחד כזה בנמצא...

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שרון בן דור

בוחרים בטוב, אפשר לחיות מתוך שמחה. טל': 054-2520015

Puni8@walla.com

מחקר שפורסם לאחרונה מצא, כי מה שנשים מחפשות בגבר זו אמינות, וזה הגיוני ואף מובן. אך האם זה הגבר המושלם עבורנו?
ברור שזה לא רק זה. אנחנו רוצות גם אבא טוב לילדים שלנו, כזה שאפשר לסמוך עליו ולא נעלם בדיוק מתי שצריך לעשות מקלחות לילדים או להכין ארוחת ערב וגם גבר רומנטי ומפרגן שיקשיב לכל מה שאנחנו אומרות.
בחדר הטיפול אני שומעת נשים רבות שמתלוננות על הגברים שלהם והתלונות שנשמעות לרוב: "הוא אף פעם לא שם בשבילי" ו"אין מספיק קשר ואינטימיות".
גברים רבים מעדיפים לטאטא את הבעיות מתחת לשטיח. הנשים, לעומת זאת, רוצות "לדבר על זה", לפני שהכעסים הופכים למשקעים שעשויים להוביל לפיצוץ גדול ביחסים.

רגישות פועלת לשני הצדדים

היכולת של גבר להיות רגיש ולזהות שמשהו לא בסדר אצל בת הזוג שלו, לגשת אליה ולדבר איתה "על זה" במקום לחכות שזה ייפתר מאליו מראה על רגישות גדולה. אז תשימו לב אלינו.
נשים, דעו לכן, גם גברים שכועסים על משהו ולא אומרים כלום, צוברים בבטן. ובסוף, מגיעה שטות אחת קטנה, והגבר כבר מתפוצץ עליכן או על המצב. ואת, במקרה הזה, לא יודעת מאיפה זה נפל עלייך. תבינו, לא כדאי להתעלם מדברים שמפריעים לכם, כי זה לא יעבור לבד.

גברים יקרים, תקשיבו

כשאנו מדברות על תכונות מועדפות, אנו רוצות שתתחברו לצד הרגיש שלכם וכן אנו יודעות שיש לכם צד כזה. ככה תוכלו להבין לעומק מה עובר עלינו, לתת מקום לרגשות שלנו ולא להתעלם מהם, ואז גם ניתן לכם אפשרות לשתף ברגשות שלכם.
מה הקשר בין גבר מושלם ולשופינג של בת הזוג שלו? מפתיע? את חלקנו אולי. אלו חלק מהטיפים שעלו במחקר.
כולנו מכירים את התופעה: זוג הולך לקניון לשופינג. האישה לוקחת את הזמן, מודדת עוד בגד ועוד בגד והגבר עומד בצד מיואש. אבל חלק מהחנויות פיצחו את הקוד - הם אפשרו לגברים מקומות ישיבה בעוד הנשים מתלבטות בקניות.
אתם לא חייבים לבוא איתנו לקניות, אבל חשוב לנו שתבואו, גם אם תהנהנו שזה יפה מה שמדדנו - זה עשוי לספק אותנו.
אבל בואו יש גם צד חיובי לגברים בכל הסיפור הזה: אתם יכולים לשבת ולנוח ולא יבקשו מכם שום דבר וזה יתרון כשלעצמו. אתם יכולים לקרוא מיילים מהנייד שלכם, לשוטט בפייסבוק או לקרוא איזו כתבה. ככה אתם פחות משתעממים, פחות מעקמים את האף, פחות מלחיצים אותנו ואפילו לא מקלקלים לנו את החוויה.
אז תפרגנו לנו ובגדול – כי קניות מוצלחות מרגיעות אותנו, ונותנות לנו שקט נפשי ולכם - אולי גם הזדמנות לזכות בתואר הגבר המושלם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: