יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

טיפים לחיים טובים במבשרת ציון

לאן נעלמה התשוקה?

אתם יכולים כמעט לחזור אחורה בזמן ולהחזיר תשוקה שנדחקה | תרגישו איך הפרפרים חוזרים והתשוקה והרצון להתאחד חוזרים אליכם ובגדול | עכשיו נותר רק לנסות בבית

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שרון בן דור

בוחרים בטוב, אפשר לחיות מתוך שמחה. טל': 054-2520015

Puni8@walla.com

במהלך הטיפול אבינועם (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) השתתק. "זה לא שאני לא רוצה אותך", הוא הביט בנירית (אשתו), "אבל את יודעת שאני עובד קשה ומגיע גמור הביתה".
"אני מתוסכלת", אמרה נירית, "וזה הולך ומתגבר אצלי. למרות שאני עייפה ואני מסיעה את הילדים כמעט כל אחר צהריים, והחופש הזה בכלל הורג אותי. כל היום אני שומעת את המילים 'אני רעב'. הילדים גם הולכים לישון ממש מאוחר, ועדיין אני מחכה לאבינועם בכל לילה".
"רגע", אמרתי. "זה יכול לקרות לכולם, זה אמנם לא מנחם אתכם כעת במצב הזה, אבל זוגות רבים מרגישים שיש תקופות יבשות - תקופות שבהן השגרה, העייפות וההרגל גוברים על התשוקה... חלק מהזוגות מדברים על זה, חלק מדחיקים וחלק מחפשים ריגושים ותשומת לב מחוץ למערכת הנישואין. חשוב שהבאתם את הנושא לכאן ולא חיכיתם שהדברים יתדרדרו".
הסתכלתי על שניהם והמתנתי.
נירית הסתכלה על אבינועם: "למרות שאני סחוטה, ולמרות שאני מעדיפה להתכרבל במיטה ולהירדם בשעה מוקדמת, חשוב לי לראות אותך", היא אמרה לאבינועם והניחה יד רכה על ברכו. "אני מתגעגעת אליך, באמת".
אבינועם קם ממקומו וחיבק את נירית והם התנשקו. שמחתי שיש עוד רגש בין בני הזוג. הם היו קצת נבוכים, הרגשתי שהם גם בדקו אותי, כמה אפשר לספר לי ומה תהיה התגובה שלי.
אחרי שדיברנו והכרנו, הם פתחו את הכול ואני מתכוונת להכול. הם סיפרו כמה פעמים בשבוע ואפילו נכנסו לרזולוציות דקות יותר, עד שחשתי נבוכה במעט, אחרי הכול - אני מטפלת זוגית ולא מטפלת מינית.
זוגות רבים מגיעים אלי לטיפול אחרי שהכול נגמר - האהבה, התשוקה והרצון להיות ביחד והם מצפים שאפיח רוח חיים במה שמת ממזמן.
שאלת מיליון הדולר - אפשר להחזיר תשוקה? זה אפשרי.
חוזרים לתרגל אינטימיות. זה לא רק סקס ישר וגמרנו. 
אבינועם ונירית התבקשו לחזור אחורה בזמן - למה שהיה פעם, כאשר רק הכירו וזה אומר, ליצור מגע קרוב- ללטף, להתנשק, להתחבק, להדליק נרות מידי פעם לייצר אווירה בבית, להתמקד יותר אחד בשני ופחות במטלות הבית המשותפות שאף פעם לא נגמרות.

החדשות הרעות והחדשות הטובות

זה יכול לקרות, והכול בסדר אצלכם. תתפסו את זה בזמן - תצליחו לתקן. הגעתם אחרי שהכול נגמר ואתם רוצים קוסמת בטיפול, לא בטוח שזה אפשרי להציל.
איזה זוג אתם? כזה שיקבע דייט כדי לדבר על דברים אחרים חוץ מהילדים? כזה שישתף ברגשות שעולים לכם? כזה שרוצה לצאת מהשגרה עם סרט משעשע או מסעדה טובה? כזה שחולק מחמאות ומשחרר גילויים של אהבה ופירגון על הלבוש, על הריח, על כל דבר טוב שיכול לשמח את האחר?
תגלו שאתם יכולים כמעט לחזור אחורה בזמן ולהחזיר תשוקה שנדחקה, תרגישו איך הפרפרים חוזרים והתשוקה והרצון להתאחד חוזרים אליכם ובגדול. עכשיו נותר רק לנסות בבית, עם בן הזוג.
רוצו - לפני שייגמר!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: