יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

צרכנות במבשרת ציון

שטח מבוית

הפריטים שיכניסו את הנוחות של הבית לכל סוג של טיול

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

בין אם מדובר בטיול מוצ'ילרים בדרום אמריקה, בטן-גב באי יווני או קמפינג בכינרת עם המשפחה, אין ספק שיציאה לטבע ושבירת השגרה עומדות להשאיר אותנו עם הרבה חוויות חדשות. כדי שרובן המוחלט יהיה חיובי, כדאי להצטייד מראש בהתאם: ממכשיר רב תכליתי שיכול לפתוח שימורים ואפילו לנסר עץ למדורה, ועד מכונת אספרסו קומפקטית לכל עצירה – אלו הפריטים שיהפכו את הטבע למלון חמישה כוכבים

 

מפתיחת שימורים ועד תיקון המצבר: הכלי שיפתור כל בלת"ם.

זה מן חוק כזה: לצד  החוויות החיוביות בכל טיול, תמיד משהו חייב להישבר, להתקלקל, או פשוט לא להיפתח. לשם כך בדיוק נוצרה ה-WAVE+, אחת מסדרות האולרים הרב תכליתיים המוצלחות ביותר של מותג Leatherman. המכשיר הקומפקטי מאגד לא פחות מ-18 כלים שונים, ביניהם: פלאייר שפיץ ופלאייר רגיל, קוצץ וחושף חוטים, מלחץ, מספריים קפיציים, מסור, סרגל, פותחן פחיות ופותחן בקבוקים, מברג וסכין משוננת ממתכת.

מחיר: 549 שקלים. ניתן להשיג בסניפי רשת ג'נטלמן.

 

אספרסו בקמפינג ואייס קפה בים: מכונת הקפה הקומפקטית לכל תנאי שטח ולשבת.

תשכחו מקפה שרוף בפינג'ן או מנס מאולתר: מעכשיו אפשר לשתות קפה איכותי מהקפסולה המועדפת בכל תנאי שטח, ללא צורך בחיבור לחשמל ואפילו סוללות. פיתוח חדש מבית TAYAMA, מותג מוצרי הבישול הקומפקטיים, מאפשר להכין אספרסו בשביל אייס קפה, הפוך ואמריקנו ללא צורך בדבר מלבד הקפסולה הנבחרת ומים חמים, ובאיכות שלא יורדת ממכונת קפה רגילה. המכשיר מתאים לקפסולות של Nespresso ולקפה טחון, ומגיע ללחץ הנדרש של כ-20 בר בעזרת 20-30 לחיצות ידניות קלות. הגאדג'ט החדש קטן וקל לנשיאה, ומתאים לכל טיול וגם לבית, ואידאלי עבור שומרי שבת.

מחיר: 299 שקלים. ניתן להשיג בסניפי רשת ג'נטלמן.


 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: