יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

צרכנות במבשרת ציון

טופו באריזת חיסכון

חברת 'ליב' מרעננת את מוצרי הטופו ומעבירה את הייצור למשק ויילר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

חברת 'ליב', המתמחה בשיווק והפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני וללא גלוטן, עוברת לייצור כלל מוצרי הטופו של החברה, למשק 'ויילר', הנחשב ליצרן הטופו המוביל בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה, משיקה 'ליב' מוצרי טופו חדשים, במתכונים משופרים ובאריזות חדשות. החברה תחל לשווק טופו טבעי וטופו אורגני באריזת חיסכון חדשנית של 500 גרם, עם פטנט ייחודי הכולל חלוקה לשתי יחידות שנארזות בנפרד ומאפשרות שימוש נוח ושמירה על טריות כל קובייה בנפרד. בנוסף, מצרפת ליב לסדרה טופו מסוג חדש - טופו טבעי רך, המתאים במיוחד להכנת ממרחים וקינוחים כמו גם בישול ברטבים ומרקים בשל האווריריות הגבוהה שלו המסייעת לספיחת טעמים.

חברת 'ליב' נחשבת כיום לחברת השיווק וההפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני וללא גלוטן, הגדולה בישראל. בכל קטגוריה משווקים מוצרים תחת מותג 'ליב', מוצרים בהסכמי בלעדיות עם חברות רב לאומיות, בהן 'איזולה ביו' ו'שר', וכן מוצרים של חברות שונות בתחום המזון הבריא, להן נותנת 'ליב' שירותי סחר והפצה. על פי נתוני 'סטורנקסט', מחזיקה ליב בנתח שוק של כ-10% בתחום הטופו, המובל על ידי חברות 'ויילר', 'תנובה' ו'צוריאל'. אם לוקחים בחשבון את פעילותה מעבר לשוק המבורקד כמו חנויות טבע ורשתות מתמחות, מוערך נתח השוק בכ-15%.

רנאל ליימן, מנכ"ל חברת 'ליב': "מדובר במהלך שנועד לתת מענה לצרכן, הן בטיב ואיכות המוצר והן בכמות ונוחות השימוש. אנו מצליחים כיום להביא טופו מעולה לצרכן הישראלי והבחירה במשק 'ויילר' כיצרן היא צעד ראשון וחשוב בהמשך קידום פעילותנו בתחום זה. בכוונתנו לפתח יחד מוצרי טופו נוספים, בגיוון של טעמים ובאריזות שימוש שונות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: