אהבה במוזיאון

צילום: אלי פוזנר
צילום: אלי פוזנר
על אירוע ולנטיין דיי במוזיאון ישראל בירושלים

לקראת ולנטיין דיי שיצוין השנה ביום שני (14.2, 19:30-23:00), מזמין מוזיאון ישראל את הקהל למסיבה הטובה בעיר ולחגיגה נוספת, ייחודית ומרתקת בתוכנה, של אהבה חורפית במוזיאון.

תוכנית האירוע

לב שבור הוא לב שבור: הסופר והיוצר יאיר אגמון, מחבר הספר 'האקסיות', מזמין את הקהל לשיחה פתוחה על אקסים מיתולוגיים ולבבות מרוסקים – הזדמנות אינטימית לתת כבוד לחוויות העבר.

סדנת ריקוד ומסיבה לטינית: 'קולבן דאנס' ינחו סדנת סלסה – הריקוד הזוגי הלטיני החושני והמשמח בליווי מוזיקה מלהיבה. תרגלו את מה שלמדתם בסדנה במסיבת ריקודים שתימשך כל שעות הערב.

'קו מתאר': סדנת רישום זוגית תיתן כבוד לקווי המתאר של בני הזוג שלכם ולמה שבתוכם – המאפיינים הבולטים, מה שהם אוהבים או שונאים ומה שאתם אוהבים בהם – תוכלו לצייר בתוך הקווים.

תיאטרון 'משו משו' במופעים קומיים קצרים.

'כלה שחורה כלה לבנה': פלמנקו שיר השירים – פרשנות חדשה ונשית למגילה התנ"כית. מפגש עכשווי בין ירושלים וספרד ובין מזרח ומערב ים תיכוני.

ליל אהבה ישראלית בווטסאפ: מערכון נוקב המתאר את פלישת הרשתות החברתיות גם אל ערב רומנטי.

היא והוא: רועי בירן ויעל גדעוני בשירה מדוברת ('ספוקן וורד') על אהבה בשלה משני צדי המגדר.

שירי אהבה מעכשיו: השחקן רועי בירן יוביל את הקהל בסדנת מופע לכתיבה והקראה ספונטנית של שירי אהבה בליווי מוזיקלי.

ערכת 'דייט במוזיאון': ארי ולוטי נודדים ממקום למקום ומחפשים אהבה. האם ימצא האוהב את אהובתו והיא את שאהבה נפשה? במכתבי האהבה שיקבלו המשתתפים יהיו זרועים רמזים שיובילו למציאת היצירות עם בני הזוג. באירוע יינתן שובר הנחה לרכישת הערכה.

מחיר השתתפות: 90 שקלים. למנויים ולחברי אגודת הידידים – 75 שקלים.