אוכלים לבד

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל
כפית ייחודית לאכילה עצמאית

מותג התינוקות האמריקאי מוביל NUBY, המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם, מלווה את התינוקות שלב אחרי שלב בהתפתחותם ומציג כפיות סיליקון עם טבעת לאחיזה קלה. זוג כפיות שתוכננו ועצבו במיוחד כדי להקל על התינוק וההורה בצליחתו של שלב לימוד האכילה באופן עצמאי ולהופכו למהיר, בטוח, קל ומהנה.

השלב בו לומד התינוק לאכול באופן עצמאי הוא שלב חשוב ומורכב. בראש ובראשונה אוכל אינו משחק ילדים ועלול לגרום לחנק. שנית, אוכל הוא עסק מלכלך ומיומנות האכילה דורשת מוטוריקה עדינה וקשר עין יד במידת דיוק רבה.

הכפיות עשויות מסיליקון איכותי הבטוח להכנסה לפה ובעל עיצוב משעשע בדמות דובי בצבע בוהק שמדרבן את התינוק להתעניין ולאחוז. מידותיה שונות מכפית רגילה, שכן היא בעלת ידית רחבה ואורכה קצר, בכדי להקנות יציבות רבה יותר בעת האחיזה ולקצר את המרחק מהיד לפה.

אלמנט חשוב נוסף הוא רוחבה של הידית המהווה מעצור טבעי שלא מאפשר לתינוק להכניסה עמוק מידי לפיו. קצה הכפית עשוי סיליקון רך המותאם לשיניו ולחניכיו הרגישים של התינוק וצורתו מעוגלת מעט כלפי מעלה, מה שמאפשר כניסה והנחה מדויקת יותר של המזון בפה.

בצד הכפית ישנן בליטות קטנות שמטרתן לספק יתר מודעות חושית. הכפיות ניתנות לניקוי קל ומהיר ובטוחות להכנסה הן למדיח כלים והן למכשירי חיטוי. הן מגיעות כזוג בצבעי תכלת וכתום באריזה.

מיועד לגילאי 6 חודשים ואילך. אינן מכילות BPA.

המחיר: 49.90 שקלים לזוג כפיות.

ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il.