אורח כבוד

גל (מימין) עם שחקן ממטה יהודה והחולצה שקיבל (צילום: דוברות המועצה)
גל (מימין) עם שחקן ממטה יהודה והחולצה שקיבל (צילום: דוברות המועצה)
הכדורגלנים הצעירים של מטה יהודה ערכו מחווה מרגשת לגל גולדשטיין מכפר עזה, שחזר מהשבי ברצועה

ביום שני השבוע (8.1), ערכה הפועל מטה יהודה משחק ידידות עם קבוצת הילדים מהמועצה האזורית שער הנגב וקיימה טקס מחווה מרגש לאורח כבוד מהקבוצה של שער הנגב שהגיע במיוחד.

אורח הכבוד הוא גל גולדשטיין מקיבוץ כפר עזה, ששוחרר מהשבי ברצועה יחד עם משפחתו אחרי 51 יום. גל הוא שוערה של קבוצת שער הנגב ומתאמן אצל המאמן רועי חלבי. רועי היה בעברו מאמן במטה יהודה וכיום הוא מאמנה המקצועי של שער הנגב.

מאמן נבחרת הכדורגל במטה יהודה אדם פומרנץ ורועי חלבי הם חברים וקולגות מעל עשור. כששמע אדם על שחרורו של גל שמשחק בקבוצתו של רועי, יזם משחק ידידות בין שתי הקבוצות וביקש לקיים מחווה יפה יחד עם כל שחקני מטה יהודה ועם מחלקת הספורט במועצה.

בפתיחת האימון אמר המאמן אדם: "היום זה יום מאוד מרגש עבורנו ולי באופן אישי בזכות ילד אחד שהוא אורח שלנו היום. מבחינתי הוא גיבור גדול וקוראים לו גל. באופן אישי כששמעתי שאחרי שחזרת ביקשת מרועי המאמן לשוב לשחק כדורגל כמה שיותר מהר, מבחינתי אתה גיבור גדול. רועי המאמן שלך ואני חברים טובים ויחד עם כל שחקני מטה יהודה אנחנו רוצים לעשות לך כבוד גדול ולהעניק לך מתנה מאתנו – שני סטים של חליפות אימון. נשמח לארח אותך אצלנו עוד הרבה פעמים".

מי שנבחר להעניק לגל את המתנה הוא יגל קמחי, שחקן צעיר מהפועל מטה יהודה ששלושה מאחיו הגדולים לוחמים כעת בעזה ומגנים עלינו. השחקנים משתי הקבוצות מחאו לשניים כפיים.

אמו של גל, חן גולדשטיין אלמוג, מסרה: "התרגשנו מאוד מהמחווה ואנו מבקשים למסור תודה גדולה מכל הלב. היה טקס מרגש ומחזק מאוד לכולם".

רועי חלבי, המנהל המקצועי של שער הנגב, אמר: "ענף הכדורגל של המועצה האזורית שער הנגב מודה מקרב לב לאדם פומרנץ ולכל מחלקת הספורט של המועצה האזורית מטה יהודה על הכנסת האורחים והכבוד שעשו לקבוצות הילדים שלנו לפני החזרה לליגה. על הילדים שלנו עוברים ימים לא פשוטים. עשיתם להם הרבה נחת והעליתם חיוך על פניהם בלעשות את מה שהם הכי אוהבים – לשחק כדורגל. תודה רבה".