אזעקת טרנד: משקפיים מתוכשטים

אירוקה משיקה את קולקציית המותג סברובסקי: משקפיים מתוכשטים בקריסטלים

רשת אירוקה, הבית של המותגים והרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, גאה להשיק את הטרנד הכי מדובר לקיץ שכל הפשנסטיות ניכסו לעצמן: משקפיים מתוכשטים, נוצצים בקריסטלים.

הקולקציה החדשה של מותג האופנה הבינלאומי 'סברובסקי' , מציעה משקפי שמש עם אמירה מצד אחד, ומאידך בעיצוב נקי, מינימלי ונשי במיוחד.

בהשראת הרעיון להנגיש קריסטל ליותר אנשים, דניאל סברובסקי, תכשיטן בוהמייני, רשם פטנט על מכונת חיתוך חשמלית שחותכת קריסטל בצורה מדויקת יותר מאשר ביד. ב-1895 הוא הקים את סברובסקי בעיירה הקטנה וואטנס, גבוה באלפים האוסטריים, משום שפוטנציאל האנרגיה שהציעו הנהרות הסמוכים הפך אותה ליעד האידיאלי לאתר הייצור הראשון של סברובסקי.

החזון של דניאל סברובסקי היה להשתמש בקריסטל כדי ליצור "יהלום לכולם", ורוח החלוציות שלו וחידושי חיתוך הזכוכית עזרו לחברה להמשיך את המשימה. היום קולקציית המשקפיים משלבת שימוש בקריסטלים, פנינים ובטכניקות חיתוך זכוכית יוצאות דופן. מדובר בשילובים מושלמים של נשיות מודרנית, צורות ועיצובים קלאסיים.

בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא: דגמים של עדשות עגולות קטנות יחסית בגווני קיץ של ורוד, ברונזה, צהוב וכחול, המזוהה עם תקופות ג'ון לנון וילדי הפרחים של שנות ה-70'. עוד נוכל להנות מדגם אובר סייז בצורת מתומן, בגווניים על זמניים של שחור ושמנת.

מחירים: החל מ- 1499 ₪

ניתן להשיג ברשת אירוקה