אחל'קרח ירושלים 2022

צילום: ארנון בוסאני
צילום: ארנון בוסאני
מתחם ענק של החלקה על הקרח לכל המשפחה בהיכל הפיס 'ארנה' ירושלים

עיריית ירושלים והחברה העירונית 'אריאל' מצננות את הקיץ בבירה עם 'אחל'קרח ירושלים 2022', מתחם ענק להחלקה על הקרח בהיכל הפיס 'ארנה', שיהווה את אחת האטרקציות המרכזיות לכל המשפחה במהלך החופש הגדול בירושלים.

מדובר במתחם קרח מהגדולים בישראל, העשוי מקרח אמיתי ומתפרס על פני כ-1,700 מ"ר. משטח הקרח ב'ארנה', שהובא במיוחד מאוסטריה, הוא בעל סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומציע חוויית החלקה מקצועית ומהנה. יצוין, כי מתחם הקרח בבירה יארח במהלך החודש הנוכחי את משחקי ההוקי קרח של המכביה ה-21 ובסוף החודש ייפתח לכלל הציבור.

לרשות באי מתחם ההחלקה על הקרח, יינתנו במקום נעלי החלקה מתאימות ולטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות של כלבי ים ודובים על בסיס מתקן פנוי. כמו כן, ילווה צוות רפואי את הפעילות ויעמוד במקום לטובת הקהל במתחם ההחלקה.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "מיזם 'אחל'קרח' הפך למסורת המצננת של הקיץ הירושלמי. עיריית ירושלים מזמינה את כלל תושבי העיר והמבקרים בה ליהנות ממתחם הקרח האטרקטיבי ומכלל אירועי הקיץ החמים שהעיר מציעה. בואו לירושלים בהמוניכם".   

אורי מנחם, מנכ"ל חברת 'אריאל': "מתחם ההחלקה על הקרח בהיכל הפיס 'ארנה' הוא ללא ספק אחת האטרקציות המצננות שמציעה ירושלים בקיץ הנוכחי לתושביה ולאורחים הבאים בשעריה. המתחם מציע משטח קרח מקצועי בסטנדרט בינלאומי גבוה בשטח של כ-1,700 מ"ר, כך שבהחלט צפויה לכולנו חוויה אטרקטיבית ומהנה במיוחד. אני מזמין את כולם להגיע וליהנות מבילוי משפחתי חווייתי וייחודי בירושלים".

בחברת 'אריאל', המפיקה את האירוע, ציינו כי קיימת חובה לפעול במתחם ההחלקה על פי תקנון הבטיחות (התקנון מפורסם במדיות השונות וכן במתחם ה'ארנה'). בנוסף, מומלץ להגיע למתחם עם ביגוד חם.

זמני פעילות: 27.7-31.8, בין השעות 10:00-23:00 ובימי שישי מ-10:00-16:00.

הכניסה למתחם ההחלקה מגיל 5 ומעלה.

מחירי כרטיסים: רגיל – 65 שקלים, בעלי כרטיס 'ירושלמי' – 39 שקלים.

ניתן להנפיק כרטיס 'ירושלמי' ללא תוספת תשלום ב-www.my.jerusalem.muni.il.

להזמנת כרטיסים: באתר tickchak.co.il ובטלפון  6565*.