אטמי השמיעה החדשים של  PHONAK

סדרת האטמים החדשה של חברת PHONAK, סרניטי (Serenity), מציעה מגוון של אטמים רב פעמיים בהתאמה מושלמת למגוון שימושים כגון: אטמים לשמירה על שקט בזמן העבודה, אטמים למוזיקאים, אטמים לאנשי כוחות הביטחון ואטמים לשינה טובה יותר

חוש השמיעה מחבר אותנו לעולם עשיר, איכותי, מלא תוכן ורגש. אך בעולמינו הרעש נמצא בכל מקום. וללא נקיטת אמצעי זהירות והגנה נאותים, החשיפה לרעש עלולה להזיק לנו ולעיתים לפגוע בשמיעתנו. פעילויות שבשגרה כמו עבודה, מסיבות, הופעות או האזנה למוסיקה, עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך או לגרום לטינטון מטריד.

כ-1.1 מיליארד אנשים ברחבי העולם נמצאים בסכנה לאיבוד שמיעתם כתוצאה מרעש, וכ-70% מהאנשים הנחשפים לרעשים חזקים אינם משתמשים באטמים, או שהם משתמשים בהם לעיתים רחוקות בלבד. חשיפה לרעשים עלולה לפגוע בשמיעה שלנו – בין אם הדבר נעשה במקום העבודה, או שמקורו בחשיפה לירי במהלך השירות הצבאי או בכוחות הביטחון, ואף נזק שמיעתי שנוצר במהלך ביצוע פעילויות מהנות ותחביבים כגון הקשבה למוסיקה בעוצמות גבוהות מדי יום או הימצאות בסביבה עירונית רועשת.

כדי להימנע מנזקי הרעש נוצרו אטמי השמיעה ה-"היי-טקיים" והחדשים של חברת PHONAK  מסדרת Serenity ChoiceTM – אטמים בהתאמה מושלמת לשמירה על שמיעתכם.

את האטמים משווקת בארץ חברת סונובה ישראל בעלת רשת "שטיינר מכשירי שמיעה"  המשווקת מבחר מכשירי שמיעה ושתלים דיגיטליים מתקדמים. ניתן לרכוש את המוצרים באחת מחנויות הרשת, אצל סוכנים מורשים או באתר – www.steiner.co.il

כל האטמים בסדרה הם רב פעמיים וניתנים לרכישה ב-3 מידות – S,M,L. האטמים מתאימים לשימוש בתעלת האוזן ומכילים פילטר ייעודי המפחית את עוצמת השמיעה באופן מבוקר ברמות שונות לפי סוג האטם. האטמים ניתנים לניקוי בקלות והם עשויים מחומר היפו-אלרגני רך ונעים ומשמרים שמיעה טבעית על ידי אוורור אופטימלי של תעלת האוזן.

סוגי האטמים:

אטמי אוזניים להפחתת רעשים בסביבה משרדית – אם קשה לכם להתרכז בעבודה, זה המוצר בשבילכם. האטמים האלו יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-16 דציבלים, מפחיתים רעשי רקע (מזגן/מאוורר/ צלצול טלפון/דיבורים ברקע), משפרים ריכוז לאורך זמן ומפחיתים לחץ. האטמים מאפשרים שיחה ללא מאמץ, מאפשרים הבנת דיבור ומאפשרים אוורור של האוזן.

עלות: 120 ₪

אטמי אוזניים לשימוש במטווחים, ארטילריה ובעת הפעלת חומרי נפץ  -אטמים ייעודיים שפותחו לשימושים צבאיים וביטחוניים לשם הפחתת רעשי ירי ופיצוץ חומרי נפץ לרמת עוצמה בטוחה יותר.

האטמים יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-19 דציבלים ומגנים מפני רעשי רקע עוצמתיים פתאומיים באמצעות מסנן טכנולוגי מתקדם (פטנט בלעדי של חברת Phonak). האטמים מיועדים לשימוש בעת מטווח או הפעלת חומרי נפץ/זיקוקים ובעלי מסנני רעש ייחודיים המאפשרים שמיעת דיבור ומיקום צליל במרחב.

עלות: 160 ₪

אטמים למוזיקה – פותחו במיוחד למוזיקאים ולחובבי מוזיקה. האטמים יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-17 דציבלים, מאפשרים האזנה למוזיקה בעוצמה חזקה של עד 102 דציבלים למשך 8 שעות ומשמרים צלילי באס להשגת הרמוניה מוזיקלית מושלמת בזכות אוורור אופטימלי. הממברנה הייחודית של האטמים משמרת שמיעה טבעית של כל התדרים לשמיעת מוזיקה הרמונית ואיכותית.

עלות: 250 ₪

אטמים המיועדים לשינה  – לאלה המתקשים להירדם ומחפשים מנוחה והקלה מרעשי הרקע. האטמים יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-24 דציבלים, מפחיתים רעשים בתדרים נמוכים המאפיינים מעליות, תנועת כלי רכב, רוח ורעשים בתדרים גבוהים כמו רעשי מטבח. האטמים מאפשרים שינה עמוקה ללא טרדות ומפחיתים רעשי נחירה של בן או בת הזוג. האטמים עשויים מחומר רך ונעים ובכך מונעים לחץ וחימום של האוזן במהלך שינה ושמיעת נשימה עצמית ודופק כתוצאה מלחץ.

עלות: 120 ₪

אטמים לעבודה בסביבה רועשת במיוחד – מיועדים לאנשים החשופים לרעש בעוצמות חזקות בסביבת עבודתם. מתאימים לעבודה במפעלים, מכונות רועשות ואתרי בניה. האטמים יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-24 דציבלים, מאפשרים הגנה בעת חשיפה ממושכת לרעשים חזקים של עד 109 דציבלים במשך 8 שעות ביום, שומרים על אוורור אופטימלי המשמר שמיעה טבעית. האטמים מאפשרים לשמוע דיבור ורעשי רקע במרחב והאוורור הייחודי שלהם מונע תחושת אטימות לא נעימה. המבנה הקומפקטי של האטמים מאפשר נוחות בעת אטימה כפולה של אוזניות מיגון.

עלות: 120 ₪

אטמים לפעילות ספורטיבית – מתאימים לחובבי הספורט המוטורי כמו אופנועי ים, סירות סילון ועוד. האטמים יוצרים הפחתה של עוצמת השמע ב-24 דציבלים, מפחיתים רעשי רוחות, מזג אוויר סוער ורעשי מנוע.

עלות: 120 ש"ח

אטמים בהתאמה אישיתPhonak Serenity Choice Plus – ניתן לרכוש את אטמי Serenity גם בהתאמה אישית לאוזניים שלכם תוך שימוש באותן טכנולוגיות פילטר איכותיות וחדשניות המתוארות כאן לשימושים הפוטנציאליים שונים. האטמים הם דינמיים ומכילים פילטרים אקוסטיים המותאמים לכם באופן אישי לתעלת האוזן שלכם; כך יוצרים איטום טוב יותר המספק הגנה רבה יותר ומתאים גם לשחייה ולטיסות.

בשל ההתאמה האישית לאוזניכם האטמים משככים רעש וצלילים חזקים במידה רבה יותר, זמינים בכל גודל עם אפשרות לבחירת חומר סיליקון או אקריליק, בעלי פילטרים ייעודיים לשימושים שונים המפחיתים את עוצמת הרעש באופן מבוקר ברמות שונות לפי סוג האטם תוך שמירה על שמיעה טבעית, ערנות לסביבה ויכולת תקשורת שוטפת. האטמים בעלי עיצוב מתקדם ונוח להכנסה לתעלת האוזן, ניתנים לניקוי בקלות ועשויים מחומר היפו-אלרגני, רך ונעים.

עלות אטמים בהתאמה אישית: המחיר נע בין 350-700 ש"ח