איזה קיץ חם

צילום: מתוך דף הפייסבוק של ראש המועצה
צילום: מתוך דף הפייסבוק של ראש המועצה
לא הקורונה ולא המצב הביטחוני יפריעו לנו ליהנות ולשמוח: ישי ריבו, מירי מסיקה, קרן פלס ומיטב האומנים אצלנו ביישוב ממש בקרוב

אחד מסימני תקופת הקורונה היה היעדר אירועי תרבות המוניים, בעיקר במקומות סגורים. בשלב מסוים שחררו את החבל, החיסונים הגיעו ומדינת ישראל מנהלת שגרת חיים לצד הקורונה.

גם במבשרת ציון הרגשנו היטב את ימי ההגבלות. בשלב מסוים חזרו אירועי התרבות, היו גם הפסקות אבל עכשיו זה סופי – באביב ובקיץ הזה אנחנו הולכים ליהנות, ובענק.

אחרי שבשבוע שעבר פרסמה המועצה את התכונית העשירה של יום העצמאות, הגיע השבוע תור מופעי הקיץ. ואם יום העצמאות 'לא עשה לכם את זה', אז בבקשה… ב-19.5 יגיע אלינו ישי ריבו. ב-7.7 – אדיר מילר. פחות משבוע לאחר מכן, ב-13.7, יתקיים פסטיבל הקובה עם מופע של איתי לוי. ב-9.8, לרגל יום האהבה, יופיע רותם כהן. מירי מסיקה וקרן פלס תהיינה אתנו ב-18.8 ולקינוח, רביד פלוטניק במסיבת נוער שתתקיים ב-23.8. כל המופעים באמפי כמובן. שעה קבועה: 21:00. ניתן לרכוש כרטיסים באתר המועצה.

ומכאן למענה התרבותי לילדי היישוב. עוברים לבית התרבות. אכן, אביב מושקע ביותר לקטנטנים שלנו. מבט לאירועים (ימי שני, שעה קבועה: 17:00): 25.4 – פונץ' בננה, 9.5 – סוכריות קופצות; 23.5 – 'פרח לב הזהב', 1.6 – 'החתול במגפיים', 27.6 – 'כוח האחיות'. מחיר כרטיס: 30 שקלים. מנוי: 120 שקלים.

חנן כהן, מנהל המחלקה לתרבות במועצה: "זו הפעם ראשונה שבמבשרת – אחרי שנתיים של קורונה שהעמיקו את צימאון התושבים לתרבות – יוצאים בכזו סדרה מדהימה של אירועי תרבות. ראש המועצה והמועצה החליטו להוציא את התושבים מתקופה הזויה זו עם מופעים מהטובים ביותר בארץ, אומנים מהשורה הראשונה ובמחירים מסובסדים. חשוב שהתושבים ייכנסו לאתר המועצה ויתעדכנו כי לפנינו עוד עשרות אירועי תרבות ומופעים. בואו ותיהנו".

כאמור, עוד לפני מופעי הקיץ ממתינה לנו חגיגית עצמאות נדירה באיכותה. אגם בוחבוט תיתן את הסיפתח ב-20:30 וב-21:00, יוכיח לנו דני סנדרסון שלא נס ליחו עם להיטיו המפורסמים ששגורים בפיהם של רבים – צעירים וצעירים ברוחם כאחד. ב-22:15 תעלה על הבמה שרית חדד למופע מקפיץ במיוחד; ולקינוח, בשעה 23:00, ייתן מושיקו מור הופעה מושקעת ומהנה.

האמפי לא יהיה שקט גם ביום העצמאות עצמו. בשעה 17:00 תגיע כוכבת הילדים הבלתי מעורערת 'מיכל הקטנה' ותופיע בפני ילדי היישוב. בשעה 20:00 תתקיים מסיבה לנוער עם 'טונה', המוכר ללא מעט בני נוער מהמסיבה במתחם הצופים שהתקיימה בפורים האחרון.

זה המקום לציין גם, כי הרצאות ופעילויות יתקיימו גם ב'מרכז טל': 'אהבה וזוגיות' עם הפסיכולוג דני פרידלנדר, סדנאות לנשים אחרי לידה, יוגה לתינוקות ועוד.