איך תפסיקו לזרוק ירקות ופירות לפח?

על 'שקית הפלא של בני': מוצר קטן אחד שיעשה שינוי גדול במקרר, במטבח, בארנק, בזמן יקר ובנוסף יסייע בשמירה על עולם ירוק יותר
שקית הפלא היא שקית נושמת בטכנולוגיה מתקדמת, משמרת טריות של ירקות ופירות במקרר הביתי גם לשבועיים ויותר. השקית ניתנת לשימוש רב פעמי, לתקופה של שלושה חודשים ויותר, שבסופם ניתנת למחזור (עומדת בכל תקני איכות הסביבה).

מהגליל מגיע מוצר חדשני, מהפכני, פיתוח ישראלי, תוצרת כחול–לבן, המאריך את חיי הירקות והפירות ושומר על הטעם, המרקם, הריח ובעיקר על הערכים התזונתיים שלהם. 'שקית הפלא של בני' עושה שימוש בטכנולוגיה ירוקה, מווסתת את הלחות, מנדפת עודפים ושומרת על הירקות יבשים וטריים.

לאחר שביקר במעל 60 מדינות בעולם במסגרת עבודתו עבור חברות בינלאומיות, נחשף גיא פרנס מהגליל למוצר ייחודי שפותח ומיוצר בגליל ומשמש ליצוא ירקות ופירות במכולות קירור. גיא שם לב לתופעה מרגיזה שכל אחד ואחת חווה בביתו. הירקות והפירות נראים טריים ומזמינים בסופר, אך כבר לאחר מספר ימים בודדים המלפפונים נהיים מעופשים, העגבניות משחירות, הפירות מתייבשים והעלים הירוקים מצהיבים ומשם דרכם קצרה היישר לפח האשפה. גיא החליט להביא למקרר הביתי את הטכנולוגיה בה השתמשו עד היום רק בבתי אריזה, מתוך כוונה להוריד את כמות הירקות הנזרקת לפח. 'שקית הפלא' הותאמה למקרר הביתי במידות שלה וביכולת לעשות בה שימוש חוזר ורב פעמי. כאות הערכה להשראה שקיבל מאביו בני – חקלאי, אגרונום ויזם בעצמו – החליט לקרוא על שמו את השקית.

גיא פרנס: "כבר מהניסויים הראשונים שעשיתי בבית, בבתי חברים ובני משפחה, הופתעתי בכל פעם מחדש לגלות שיש כאן מוצר מנצח. היכולת של השקית לשמר טריות משנה איכות חיים והרגלי הצריכה. בעוד הסטטיסטיקות מדברות על 30-40 אחוז מהירקות והפירות הטריים שנצרכים עבור כלכלת משפחה ממוצעת ונזרקים לפני שנעשה בהם שימוש. עם שקית הפלא גילינו שמפסיקים לזרוק ירקות ופירות לפח".

התוצאות מדברות בעד עצמן. הירקות והפירות נשארים טריים, יפים וחזקים אפילו  שבועיים ויותר. העלים הירוקים מחזיקים רעננים עד חודש ימים. בשקיות עושים שימוש חוזר, מנגבים אותן ומשתמשים שוב בקנייה הבאה. יש כאן חיסכון אדיר בכסף ובזמן יקר. בנוסף, זועק הנושא האקולוגי בהיבט של צריכה נבונה, צמצום פסולת ושימוש בשקית רב פעמית הניתנת למחזור. "זו תרומתנו הצנועה להפיכת העולם למקום טוב יותר", מסכם גיא.

מארז ניסיון: 6 שקיות + 6 קליפסים ב-30 שקלים בלבד כולל משלוח ללא תשלום.

למידע נוסף: www.benybag.com.