'איפה גוגו'

הצגת הילדים המקורית מתארחת בחורף הקרוב ב'צוותא' תל אביב

הצגת הילדים 'איפה גוגו', הצגת ילדים מקורית ואיכותית של השחקנית והיוצרת הווירטואוזית רותי תמיר, אשר על ידי ליצנות ויזואלית, מעט מאד מילים ועם המוזיקה המקורית של יוני טל, מעבירה את הילדים חוויה של חיפוש, תקווה ומציאת הגוגו הטמון בפנים.

ההצגה 'איפה גוגו' מלאה בתקווה, חלום, המון המון דמיון ובמרכזה אהבה וקבלה של כל אחד ואחת את עצמם בדיוק כמו שהם. ההצגה מיועדת לגילאי 4-8.

משום מקום היא מגיעה, עם מזוודה קטנה ביד ושאלה גדולה בלב: איפה גוגו? אבל מי הוא ומה הוא גוגו? האם אפשר לראות את גוגו? בחיפושיה היא מוצאת הפתעות שונות ומצחיקות שיוצאות מתוך הדלתות, החלונות וגגות הבתים בשכונה ציורית.

רותי תמיר, שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה (שבאבניקים 2, צומת מילר 4, פרפר נחמד), בימאית ומחזאית, יוצרת תיאטרון פיזי, היא זוכת פרס השחקנית הטובה לשנת 2015 על שם דודו דותן מטעם אמ"י. ההצגה בבימויה 'אורח בא לדב' של תיאטרון ה'מדיטק' זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר לגיל הרך לשנת 2020. תמיר מציגה גם למבוגרים בקפה תיאטרון הקאמרי עם המחזה הספרותי 'ספר אשה בית'. בימים אלה היא פותחת לראשונה סדנת פנטומימה למבוגרים ב'תיאטרון שבזי'.

שבת 15.1 ו-12.2, 11.00, צוותא 2, אבן גבירול 30, קומה 1-, תל אביב.  

לרכישת כרטיסים:  https://www.tzavta.co.il/event/2219

מחיר כרטיס: 50 שקלים.