אלבום וספר למשה מתי

משה מתי, המשורר והיוצר יוצא למסע יציאה לאור עם אלבום "הביקתה" וספר "התגשמות הדמיון, שירים בחרוזים" חדשים

ספר השירים המרתק של משה מתי, "התגשמות הדמיון" ודיסק השירים "הביקתה". ספר שכתב כולו בחרוזים השוזר בתוכו טקסטים אנושיים וכנים על מסע החיים המרתק שלו. אף על פי שהטקסטים המופיעים בספר נפרסו במהלך שנים ארוכות, האם עדיין מצליחים לגעת בנקודות הנכונות ולהישמע רעננים ומסקרנים גם בעת הזו. כך נפתח הספר המרתק:

"את מסובבת אותי
כבול לגלגל אלקטרוני
שולטת בי בכל
לא אומר לא יכול
לעיני מכשיר טלסקופי
רובוט מפלסטיק עשית אותי
בלי הבלונדינית שלי
אני אצא מדעתי
שבוי בסורגי האהבה
אין לי דרך יציאה
את אומרת אני מבצע
להתפנק אוהבת אני יודע
עשית אותי כמו מכונה
אני אחריך ללא תלונה
שואב ממך מידע
לעשות לך טוב תמיד אדע"

בראיון באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית, בקונטנטו נאו, מגולל משה מתי את "מאחורי הקלעים" של תהליך הכתיבה שלו, ההחלטה לצאת לאור מחדש בתקופה לא פשוטה כזו, על השקיקה לקבל הכרה נוספת על ערכו בתור יוצר שירים, זמר וצייר וגם בתור בן אדם.

משה לעד מסתכל קדימה בחיוך רחב ואופטימיות זהירה. כאשר נשאל בראיון באולפן הטלוויזיה הדיגיטלי על ידי נתנאל סמריק, מו"ל ומנכ"ל קונטנטו נאו, על הרגע המרגש ביותר בחייו. הוא בתחילה השיב שהוא עוד לא קרה. ציפייה בכיליון עיניים למה יביא יום המחר עם ניצוץ בלתי נגמר.

הוא חלק עמנו את הקושי שחווה לאחר הגירושין מאשתו, על המרחק שנאלץ לתפוס מהילדה שלו בלית ברירה. הוא מתאר את ההרגשה הזו כבית סוהר מחוץ לכלא, את הגעגועים הבלתי נתפסים ואת המפגשים שלא ישכח לעולם.
כל שיר פותח חדר אחר ממגירות הלב של משה, חלקם נלקחו מאירועים אמיתיים, חלקם נכתבו בהשראת דמיון מפותח. כולם מרתקים באותה המידה.

השאלה האחרונה בראיון עבור משה עסקה בדברים שהוא רוצה שאנשים יקחו מהאומנות שלו: "את המוזיקה שלי, את השירים שלי, את הציורים שלי, את האומנות שבי. שיהינו מזה, שיתבוננו בציורים לעומק, שיאזינו בקשב רב לשירים". כך סיכם משה מתי את חווית הריאיון שלו עמנו.

לפרסום הסיפור המרגש של משה מתי במדיה, מוזמנים לפנות ישירות להוצאה לאור, קונטנטו נאו, באמצעות הטלפון 03-5616666
או הנייד: 054-7577048,
או דרך כתובת הדוא"ל: Netanel@Contentonow.com

מוזמנים בשמחה להאזין לכל שירי האלבום, "הביקתה", דרך ערוץ היוטיוב. אנו שמחים להשאיר לכם כאן טעימה לאחד מהלהיטים בשם – "להיות חופשיה":

לצפייה בראיון המלא עם משה מתי באולפן הטלוויזיה הדיגיטלי של קונטנטו, הקליקו כאן: