אלופים גם בקט-רגל

הספורט בתיכון 'הראל' ממשיך להביא נחת ליישוב * הפעם בקט רגל

קטרגל (Fútsal) או כדורגל אולמות הוא גרסה של כדורגל המשוחקת במגרש קטן יותר, לרוב באולם ספורט סגור ותחום.

נבחרת קט רגל בנים בתיכון 'הראל' זכתה באליפות מחוז ירושלים ומנח"י לתיכונים לשנת תשפ"ב. בשיחה מקדימה לפני המשחק, שוחחו השחקנים יחד עם המאמן אנדרי אנדונוב על חשיבותם של ערכים כגון ספורטיביות, הגינות בספורט, לנצח ביושר ולהפסיד בכבוד, שאיפה למצוינות והיותם השגרירים של החינוך הגופני בתיכון 'הראל' ובקהילת מבשרת ציון והסביבה.

המשחק השנה היה ללא קהל בעקבות מגבלות הקורונה, מה שלא מנע ממאות צופים לצפות במשחק מרחוק. הקרבה, נחישות ודביקות במטרה של שחקני תיכון 'הראל' הובילו לניצחון. בעקבות הזכייה באליפות המחוזית, העפילה נבחרת תיכון 'הראל' לאליפות הארצית לבתי הספר שתתקיים בגליל העליון בעוד שבועיים.

ליאת שגב, מנהלת תיכון 'הראל': "תודה רבה לשחקנים האלופים, לאיתי אריאל רכז החינוך הגופני ולאנדריי מאמן הקבוצה על הובלה מקצועית ואיכותית של הנבחרת. בצניעות ובמקצועיות יוצאות דופן ותוך שמירה על הוגנות בספורט לכל אורך הדרך, הובלתם את הנבחרת להצלחה משמעותית ואת בית הספר והיישוב למובילי המחוז. הישג זה הוא מקור של אושר גדול, נחת, וגאווה גדולה לחינוך הגופני בתיכון 'הראל'. אנו מאחלים הצלחה לנבחרת באליפות הארצית ואנו בטוחים שתייצגו אותנו בגאווה רבה".