אלופי האתלטיקה מ'אלון'

צילום: דוברות מטה יהודה
צילום: דוברות מטה יהודה
תלמידי בית הספר היסודי האזורי שבקרית ענבים זכו במקום הראשון באליפות מרוצי שדה

ביום שני השבוע (13.12), התקיימה בגן סאקר אליפות מרוצי שדה של בתי הספר במחוז ירושלים בהשתתפות כ-80 בתי ספר יסודיים. במקום הראשון בתחרות הבנים ובתחרות הבנות זכו נבחרות האתלטיקה של בית הספר 'אלון' שבקרית ענבים.

בית הספר הגיע להישג יוצא דופן, כאשר בשלושת המקומות הראשונים במקצה הבנות הגיעו התלמידות יובל לוי, גוני נבו קדם ועדי בר דוד; ובשלושת המקומות הראשונים במקצה הבנים הגיעו התלמידים מיכאל הרשקוביץ, דניאל הרשקוביץ ורום יששכר – כולם תלמידי בית הספר 'אלון'. האחים הרשקוביץ (מיכאל ודניאל) ניפצו את שיא התחרות בריצת 1,200 מטרים עם תוצאות של  4:46 ו-4:50.

בנבחרת בית הספר 'אלון' כ-50 תלמידים שמשכימים קום ומגיעים לאימונים לפני תחילת יום הלימודים ומעודדים זה את זה. על אימון הנבחרת מנצחות המורות לחינוך גופני מעיין קירמה ומעיין בוסון וכן ניסים פרץ, מורה לשעבר בבית הספר, אשר בוחר להגיע מידי שבוע בהתנדבות כדי לאמן את הנבחרת. זה המקום לציין, כי בית הספר 'אלון' מגיע מידי שנה לצמרת הדירוג.

ניב ויזל, ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "אני גאה בכם ובהישגים שלכם, ויותר מכל ברצינות, בנחישות, בהתמדה ובחשיבות הרבה לחינוך לספורט ולמצוינות".

דרור איווניר, מנהל בית הספר: "תרבות הספורט בבית הספר היא תרבות של רצינות, נחישות והתמדה, הוגנות ותמיכה הדדית. גאה בתלמידים שלנו".

מעיין קירמה, המורה לחינוך גופני: "תלמידי הנבחרת הם ילדים רציניים, אחראיים ובעלי מוטיבציה גבוהה במיוחד. ניתן לראות את המאמץ היוצא דופן שכל ילד וילדה משקיעים בכל אימון. הילדים מתורגלים לרוץ למרחקים ארוכים ועובדים קשה מאוד – הן באימונים והן במסגרת שיעורי החינוך הגופני בבית הספר במהלך כל ימות השנה. כך נבנים להם דורות של ספורטאים שלשמחתי הרבה גורפים הישגים מרשימים בכל שנה. כל הכבוד לכם אלופים שלנו".

המורה לשעבר ניסים פרץ: "הבסיס להצלחת הנבחרת הוא שיעורי החינוך הגופני – מכיתה א' ועד כיתה ו'. הילדים רצים ועובדים על הכושר הגופני כל שיעור ממש כמו בתחרות, כל ילד בקצב שלו, בעקביות, בעבודה קשה ובמשמעת עצמית. אנחנו רוצים שכל ילד ירגיש שהוא שיפר את הכושר הגופני שלו, שיידע להעריך את עצמו, ורק כשלב אחרון לראות את התרוממות הנפש והגאווה של ההצלחה – האישית והקבוצתית כאחד".