אלופי הטאקוונדו שלנו

צילום: מקסים דופלי
צילום: מקסים דופלי
חניכי מועדון 'האריות' ממבשרת ומהר אדר כבשו את הפודיום באליפות ישראל

בסוף השבוע שעבר, התקיימה אליפות ישראל בטאקוונדו לגילאי קדטים (11-13) ונוער (14-17). מדובר בתחרות המשמעותית ביותר בישראל, המהווה מדד התקדמות ומיקום קבוצתי לא פורמלי של נבחרות טאקוונדו מכל רחבי הארץ.

נבחרת מועדון הטאקוונדו 'האריות', אשר לו סניפים במבשרת ציון והר אדר, לקחה חלק בתחרות. משנה לשנה שומרת נבחרת 'האריות' על מיקומה הגבוה בדירוג הנבחרות הלאומי ובשנה זו יוצגה על ידי שישה ספורטאים – שלושה בגילאי הקדטים ושלושה בגילאי הנוער. רמת התחרות הייתה גבוהה וניכר כי כלל המועדונים 'העלו הילוך' בשנת הקורונה. עובדה זו לא מנעה מהנבחרת המקומית לשמור על מעמדה הרם ולגרוף הישגים מרשימים בשני ימי התחרות.

בגילאי הקדטים: איתי וינסברג זכה במדליית הכסף ובתואר סגן אלוף ישראל, זו השנה השנייה ברציפות. עמית איצקוביץ' זכה במדליית הארד ובמקום השלישי. אלון הכהן, עם הופעה מרשימה, נאלץ להסתפק הפעם במקום החמישי והמכובד.

בגילאי הנוער: יותם עין מור זכה במדליית הזהב ובתואר אלוף ישראל בפעם השנייה ברציפות. אלעד לאני, שלפני חודש זכה במדליית ארד בגילאי הבוגרים, זאת למרות גילו הצעיר, זכה במדליית הזהב ובתואר אלוף ישראל לנוער. אלדר עמר סיים במקום החמישי אחרי תחרות צמודה מול יריב שהוכתר לאלוף ישראל.

יותם עין מור: "התחריתי בקטגוריית משקל מאתגרת מאוד. הייתי צריך לנצח שלושה יריבים מוכשרים שנלחמו, כדי לעמוד בראש הפודיום. ההכנה לתחרות הייתה תובענית ומאמצת, כך שברגעי האמת הרגשתי שהיא סייעה לי להתמודד בקרבות ולשמור על עליונות מתמדת מול יריביי".

עמית איצקוביץ': "לצערי, הפסדתי בקרב חצי הגמר לאלוף הקטגוריה. עד לקרב זה ניצחתי שני יריבים כשאחד מהם נכנע בנוק אאוט. אני לומד עכשיו מה עליי לשפר ובמה להתקדם בכדי שבשנה הבאה אעלה בעוד שתי מדרגות לראש הפודיום".

מאסטר אסף בייגן, מאמן הנבחרת: "אני מאוד מסופק מהתחרות ולא רק בגלל התוצאות המרשימות. הספורטאים המוכשרים שלנו עובדים קשה מאוד בשגרה ומעדיפים פעם אחרי פעם את מזרן האימונים על פני בילויים עם בני גילם. לא מובן מאליו, כי המתחרים שמרו על שגרת אימונים מפרכת ואינטנסיבית גם בימי הקורונה וחופשת הקיץ. במהלך התחרות, הפגינו הספורטאים יכולות ספורטיביות מרשימות ויישום דקדקני שנבנה נדבך על נדבך ועל פני אינספור אימונים שדרשו התמדה והשקעה. אליפות ישראל מאחורינו וכעת אנו עם הפנים קדימה לקראת מחנות האימונים של חודש אוגוסט ותחרויות תחילת העונה בספטמבר. מועדון טאקוונדו 'האריות', המעוטר ביותר באזורנו, מקיים את פעילותו, בין היתר, במתנ"ס מעוז ציון וכן בהר אדר ומצרף לשורותיו ילדים נוער ובוגרים בכל הגילאים ובכל הרמות המעוניינים לצבור חוויות ספורטיביות מאתגרות ומהנות, תוך הקניית ערכים של ביטחון עצמי, משמעת, רעות וכבוד הדדי. מאמני המועדון מזמינים אתכם להצטרף אל טובי הספורטאים ביישוב".