'אמא יקרה לי'

צילום: אור גפן
צילום: אור גפן
תערוכת צילומים חדשה בקניון 'עופר' רמת אביב למען עמותת ויצ"ו

קניון 'עופר' ברמת אביב יזם למען עמותת ויצ"ו תערוכת צילומים חדשה ושמה 'אמא יקרה לי', שבה מצטלמות נשים  מפורסמות עם אימהותיהן במסגרת תרומה לביגודית של ויצ"ו – כל ההכנסות קודש לפעילות למען ילדים ונשים בסיכון.

לתערוכה הצטלמו 10 נשים מפורסמות והאימהות שלהן בלוק זהה, כשהן לבושות בגדי מעצבים ישראלים. בין המפורסמות שהצטלמו: הדוגמנית נועם פרוסט ואמה ענת בירן (דוגמנית לשעבר), מור סילבר, שמחה גואטה, שני גולדשטיין, יובל כספית, לירז ברניס, סתיו סטרשקו, רומי נסט, רומי ספקטור ועוד.

התערוכה חושפת את דרך הדומה של אמא ובת, אך גם בוחנת את השוני ביניהן ואת הייחוד של כל אחת מהן. כמו כן, נותנת התערוכה את הכבוד והפרגון שמגיע לאמא, שהיא בדרך כלל האישה הכי החשובה בחיינו. התערוכה תלווה במשפטים אישיים של המפורסמות כגון: "אמא שלי תמיד אמרה לי ש…", "למדתי מאמא שלי ש…",  "אני דומה לאמא שלי ב…" ועוד.    

טלי בראל, מנהלת השיווק של קניון 'עופר' רמת אביב: "כחלק מפעילויות למען הקהילה שאנו מובילים בקניון במהלך השנה והחשיבות שאנו רואים בקידום אג'נדה חברתית, החלטנו הפעם ליזום שיתוף פעולה עם  ויצ"ו, עמותה שמנוהלת על ידי נשים ופועלת לקידומן. פעילות זו משלבת גם חוויה לקהל הרחב וגם חשיפה לתרומתן של הנשים – ערך משמעותי וחשוב לנו כחברה. בתערוכה החדשה אנו נותנים כבוד לאימהות, הנשים שעיצבו עבורנו את האידיאל בתחומים רבים וכמובן גם שואבות מהן השראה בכל מה שקשור לאופנה ולסטייל".

התערוכה תיפתח לקהל הרחב ב-10.4 ותימשך עד ה-23.4. מיקום: גלריית האומנות בקניון 'עופר' רמת אביב. לצד התערוכה תוצב עמדה מעוצבת שבה ייאספו בגדים כתרומה לביגודית של ויצ"ו.

צלם התערוכה: ניר סלקמן.

אוצרי התערוכה: יואב מאיר וגילי סיון כהן.