אנדרדוג UNDERDOG לגבר

סדרת מוצרים של מון פלטין פרופשיונל, המומחים בתחום עיצוב וטיפוח השיער מציגים:

מון פלטין פרופשיונל, ענקית טיפוח השיער המובילה באלפי מספרות בארץ ובעולם, משיקה את סדרת UNDERDOG – סדרת תכשירי טיפוח השיער והזקן לגבר, אשר פותחה במשך שנתיים במטרה לספק לגבר הישראלי את המענה המדויק ביותר.

הסדרה כוללת חמישה מוצרים   לעיצוב תסרוקות לגבר ולטיפוח הזקן, וכל תכשיר בעל רמת אחיזה ורמת ברק שונות המדורגות בין 1-10.

סדרת UNDERDOG מבית מון פלטין פרופשיונל, מביאה לגבר הישראלי את החופש לעיצוב הטקסטורה המדויקת של השיער בזכות המדדים המודפסים על גבי כל מוצר – בכל מדד מצוינת רמת אחיזה (Hold) וכן רמת הטקסטורה המבריקה (Shine). למשל גבר שירצה שיער מבריק עם טקסטורה עמידה לאורך זמן – יוכל לבחור בתכשיר ה-Water Wax של הקולקציה, המבטיחה עמידות דרגה 9 וברק בדרגה 10 מתוך 10.

הסדרה נבדקה לאורך שנתיים בתנאים של קיץ חם ובתנאים חורפיים, ובכך מותאמת במיוחד לגבר הישראלי. כל התכשירים בסדרה נשטפים מהשיער בעזרת מים. הסדרה החדשה לגבר מבית מון פלטין מותאמת במיוחד לקהל הישראלי ולשיער הגבר הישראלי שהוא שונה במהותו ומגוון בהשוואה למדינות אחרות בעולם.

Water Wax – ווקס על בסיס מים – אחיזה חזקה | ברק גבוה

וקס על בסיס מים לעיצוב השיער ואחיזה חזקה, תוך הקפדה על מראה שיער מבריק לאורך זמן. לאחר החפיפה יש לייבש את השיער בעזרת מגבת עד לקבלת שיער לח. לאחר מכין יש להנחי את הווקס על היד, לעסות מעט ולמרוח על סיב השיער ולעצב כנדרש.

חוזק – 9, ברק – 10

Gray Clay – חימר אפור – אחיזה בינונית | ברק נמוך

וקס על בסיס חימר קאוולין אפור לעיצוב השיער תוך הקפדה על אחיזה עדינה ומראה סמי מט. יש לייבש את השיער בעזרת פן ולאחר מכן יש להניח את החימר על כפות הידיים, לעסות היטב ולהניח על השיער. לסיום יש לבצע פן נוסף על השיער כדי לעצבו כראוי.

חוזק – 3, ברק – 2

PASTE – פייסט – אחיזה חזקה | ללא ברק

קרם ווקס גמיש לעיצוב ומראה מדויק ללא ברק. הקרם הייחודי מעבה את סיבה השיער ומעניק תחושת נפח לאורך זמן. יש לעצב את השיער בעזרת פן ולסיום להניח את הפייסט עד לספיגה מלאה ולעצב כרצוי.

חוזק – 7,  ברק – 1

Beard cream – קרם זקן – אחיזה חלשה | ללא ברק

קרם זקן מדויק לריכוך והזנת שיער הזקן, השפם ועור הפנים. קרם עשיר המכיל חמאה קוקוס וחמאת שיאה לריכוך שיער הפנים ותמציות שמן עץ התה ידוע כנוגד חמצון עצמתי המטהר את עור הפנים, שיער הזקן והשפם. בעל מראה מט ואחיזה עדינה.

חוזק – 2, ברק – 1

POMADE – פומייד – אחיזה חזקה | ברק בינוני

מיקס וקס של מים טהורים ותמציות שמנים לעיצוב השיער תוך הקפדה על גמישות סיב השיער וברק טבעי. יש לנגב היטב את השיער לאחר החפיפה בעזרת מגבת עד לייבוש לחמצה ולאחר מכן להניח על כפות ידיים מעט וקס, לעסות היטב ולעצב את השיער כנדרש.

חוזק – 7, ברק – 4

מחיר מומלץ ליחידה: 80 ₪

ניתן להשיג אצל מעצבי השיער ובברבריות ברחבי הארץ

וכן באתר האינטרנט של מון פלטין: https://www.monplatin.co.il/

חברת  א. משי תעשיות קוסמטיקה" נוסדה בישראל בשנת 1993, וכיום ידועה כיצרנית ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום פיתוח,  ייצור ושיווק של מגוון מוצרי קוסמטיקה וכבעלת המותג Mon Platin, המופצים ומוכרים בישראל  ובמעל 50 מדינות נוספות ברחבי העולם למעלה משני עשורים.
כל מוצרי החברה לא נוסו על בעלי חיים מתוך אידאולוגיה ושמירה על יצורים חיים. החברה מובילה במפעליה  מעבדת מחקר ופיתוח פנימית המפתחת חידושים על פי טרנדים עכשוויים ובהתאם לבריאות הלקוחות, צרכיהם ודרישות השוק.   http://www.he.monplatin.com