אני מאשים

נדמה כי מישהו התבלבל בין 'הטובים' ו'הרעים'. בית שרוף בקיבוץ בארי (צילום: קובי גדעון, לשכת העיתונות הממשלתית)
נדמה כי מישהו התבלבל בין 'הטובים' ו'הרעים'. בית שרוף בקיבוץ בארי (צילום: קובי גדעון, לשכת העיתונות הממשלתית)
על כל אותם ארגונים ואנשים אשר סכרו את פיהם אל מול הזוועות שאירעו בשבעה באוקטובר * כולם נחשפו במלוא צביעותם

Shame on you לכל אותן אוניברסיטאות בארצות הברית, ביניהם כאלה הידועות כ'יוקרתיות', שבחודש אוקטובר האחרון נמנעו מלגנות את מעשי הטבח והזוועה שביצע החמאס בשבעה באוקטובר ואף הגנו על 'חופש הביטוי' של אותם סטודנטים מוסלמים שקראו להשמדת ישראל ולהקמת פלשתין "מהנהר ועד הים". כך נהגו אותן אוניברסיטאות  כדי שלא להפסיק לינוק מהכסף הקטארי וכדי להתיישר עם הקו הפרוגרסיבי השמאלי הקיצוני שעליו נמנים רבים מן המרצים באותם מוסדות. בהתנהלות זו איבדו אוניברסיטאות אלה את יוקרתן ובמקומה הגיעו לשפלות מוסרית וערכית.

Shame on you 'אבירי זכויות האדם' שבפיהם רוממות הזכות לחיים, חופש וכבוד האדם חירותו ורכושו – אך זאת רק כאשר אין הדבר נוגע ליהודים או ישראלים – בהם ניתן לטבוח, להתעלל, לחטוף ולהשמיד את רכושם. את כל אלה הס מלהזכיר ובוודאי שלא לגנות. מבחינתם חשוב בעיניהם עד מאוד להציג את סבלו של הילד העומד על הריסות ביתו בעזה (ייתכן שאותו ילד נמנה על אותם ילדים שהשתתפו כחלק מההמון המוסת שבא לבזוז, להרוג ולשרוף), אך אין להזכיר במילה את התינוקות שראשיהם נערפו, את הילדים שנשרפו בחיים כשהם כבולים ואת השימוש שנעשה בבתי החולים ברצועת עזה כמפקדות טרור. כך נחשפו 'אבירים' אלה והארגונים שבהם פעילים הם במלא צביעותם.

Shame on you ארגוני הנשים הבינלאומיים השונים שהתעלמו מהרצח, האונס, ההתעללויות הקשות והחטיפות שעברו נשים רבות בשבעה באוקטובר רק משום שהיו באותה עת במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון.

Shame on you לכל אותם ארגונים בינלאומיים למען הילד, שאף הם התעלמו לחלוטין מהמעשים האכזריים שנעשו בילדים, לרבות בתינוקות בני יומם באותה שבת ארורה, ואפילו ביום הילד הבינלאומי שצוין לפני ימים מספר נעלמו כמו לא היו אותם ילדים שהפכו לקורבנות.

Shame on you אמצעי התקשורת השונים בעולם שהחליטו להוביל קו 'ניטראלי' בדיווחיהם, כאילו אין המדובר בארגון טרור שעשה מעשים זוועתיים, מול מדינה השומרת על כללי המלחמה.

Shame on you קארים חאן, התובע החוקר מטעם בית הדין הפלילי בהאג, שהחליט למנות דווקא אוהד פלשתינים מובהק כמי שיחקור את 'פשעי ישראל במלחמה'.

ולבסוף, לא ניתן לסיים רשימה זו של אותם שצריכים להתבייש בשתיקתם ופעולותיהם – בלי להזכיר את אותם ארגונים יהודיים שמצדדים בעמדת החמאס ומפגינים בארצות הברית כנגד ישראל. עד כמה כואב שגם בינינו יש 'קוויזלינגים' שמוכנים לתמוך דווקא באויב בעת מלחמה.

מספר מניעים השלובים זה בה הביאו לאותם ארגונים ואישים לנקוט בעמדה בה נוקטים הם – בעיקר מניעים כלכליים ואידאולוגיים.

המניעים  הכלכליים: רבים מארגונים ומוסדות אלה נשענים כלכלית על תרומות שחלק לא מבוטל מהן מתקבל מגורמים שתומכים במוסלמים הקיצוניים, כמו למשל אותה אוניברסיטה יוקרתית שמקבלת תרומות מקטאר, אשר תמיכתה בחמאס היא עניין גלוי וידוע. משכך, נזהרים אותם ארגונים ומוסדות שלא להרגיז את המממן.

המניעים האידאולוגיים הם בעיקרם שנאת היהודים בכלל וישראל בפרט.

אותם אישים, מוסדות וארגונים, מתעלמים ממטרתם המוצהרת של איראן ושל גרורותיה להביא לשלטון עולמי של האסלאם, לאסלם את כל מי שמוכן להתאסלם ולהרוג את כל 'הכופרים'.

אין להוציא מכלל אפשרות שיום יבוא וכל הצופה במאות אלפי המפגינים הפרו-פלשתינים ברחובות לונדון מבין שייתכן שהוא לא רחוק ויהיו מבין המתעלמים כיום מהזוועות שיעמדו מול השחור. ייתכן שאז ייזכרו ביום בו מכרו את נשמתם לשטן.