'אסאי גולד': הדור הבא של עדשות המשקפיים

המומחים של 'אופטיקה הלפרין' מסבירים כיצד אפילו מבלי שתראו אותו, שינוי אחד יכול לעשות את כל ההבדל

רובנו שואפים כל החיים הכי גבוה שאפשר: לקנות את המכונית עם הביצועים הכי טובים על הכביש או טלפון משוכלל עם המצלמה האיכותית והחדה ביותר. אבל מה עם העדשה הטובה ביותר למשקפיים? כמה פעמים אנחנו חושבים על השקעה מסוג כזה? ובכן, חשוב שתכירו: כמו שיש מכונית משפחתית ויש מכונית ספורט, כך גם יש עדשות סטנדרטיות למשקפיים ויש את עדשות 'אסאי גולד', שישנו את הדרך בה ראיתם עד היום. העובדה שמדובר בעיניים שלכם, הופכת את ההבדל הדק הזה לשינוי מאוד משמעותי.

אל תסתכלו בעדשה אלא במה שיש בה

עדשת 'אסאי גולד' לא סתם נחשבת לאחת המובחרות בשוק העולמי היום. הודות לטכנולוגיות המתקדמות המיושמות בה, היא מספקת לא פחות משמונה שכבות הגנה, הכוללות חומר גלם ייחודי ואיכותי וארבעה ציפויים בתפקידים שונים שעוטפים את העדשה משני צדיה. יחד הם מאריכים את חיי העדשה, ובעיקר מספקים איכות ראייה שאין שנייה לה בתחום האופטיקה:

הגנה בסיסית: שכבה ראשונית שמספקת תמיכה עבור שכבות ההגנה הנוספות משני צדי העדשה. זו יכולה להיות עדשה לבנה (שקופה) או בעלת תוסף לשינוי צבע וכהות העדשה במקרה של חשיפה לשמש.

הגנה מפני הצטברות מים ולכלוך על העדשה: עדשת 'אסאי גולד' מעניקה הגנה מפני נזקי השימוש היום יומי, כאשר בעזרת ציפוי הידרופובי היא דוחה מעליה מטרדים כמו אדים, טיפות מים, טביעות אצבע, אבק ועוד. כך היא תורמת להארכת חיי העדשה והשימוש הכללי בזוג המשקפיים האהוב עלינו והופכת את החיים שלנו לנוחים יותר.

הפחתת שריטות: לעדשת 'אסאי גולד' ציפוי קשיח העשוי משכבת זכוכית דקיקה אך עוצמתית. מדובר בציפוי שקוף שעוטף את העדשה על מנת להפחית את סכנת השריטות מכל צדיה וזאת מבלי פוגע בחדות הראייה.

ציפוי אנטי-ריפלקט, המפחית סנוור ומוסיף חדות ראייה בלילה: דבר נוסף הייחודי לעדשת 'אסאי גולד' לעומת העדשות האחרות בשוק, הוא הרכב ציפויים המאפשר לראות חד וברור בנהיגת יום ולילה, ללא השתקפות על העדשה ועם מינימום סנוורים. מדובר ביתרון מהותי בפער, במקום בו אנחנו צריכים להיות הכי מרוכזים – על הכביש.

סינון קרינת אור כחול ו-UV – לא מעט דובר על הנזקים שבחשיפה הן לקרינת השמש, המהווה סכנה בכל מזג אוויר, והן לקרינת אור כחול, הבוקעת כמעט מכל מכשיר שנמצא בקרבתנו, מהסמארטפון, מסך המחשב וגם הטלוויזיה. עם עדשת 'אסאי גולד' תוכלו להסיר (כמעט) דאגה זו מליבכם, כאשר מעבר לציפויי ההגנה שלה, חומר הגלם ממנו עשויה העדשה כולל תוסף מסנן התורם משמעותית להגנה על העיניים מפני קרני UV ואור כחול.

ראייה איכותית בהתאמה אישית

על מנת למקסם את יתרונות העדשה ולספק לכם את המוצר הטוב ביותר, המומחים של אופטיקה הלפרין מייצרים עבורכם עדשות 'אסאי גולד', בהתאמה אישית מוחלטת לאורח החיים ולצרכים שלכם.

למעשה, כל עדשה עוברת ליטוש פרטני כפועל יוצא מהכנסת הנתונים האישיים שלכם כגון המספר, קימור העדשה, צורת המשקפיים, שדה הראייה בכל זווית או מיקום העין ביחס למסגרת ולעדשה. בטרם התאמת העדשה הסופית, תישאלו גם על אופי עבודתכם ועל סוג המסכים בהם אתם משתמשים לעיתים תכופות, זאת לטובת יצירת המאץ' המושלם והמדויק לו אתם ראויים.

ואם לא די בכך, יתרון אחרון ומאוד מהותי של עדשות 'אסאי גולד' הוא קבלת 5 שנות אחריות מ'אופטיקה הלפרין' על העדשות המשווקות ברשת בבלעדיות. כך, אנחנו מתחייבים ללא כל ספק על עדשות ברמה הגבוהה ביותר, שבאמת מגנות על העיניים ומייצרות שדרה ראייה איכותי, חד וחלק.