באיזה סגנון אתם רוצים לשחק (ולנצח)?

בסגנון סורי, טורקי ואפילו מקסיקני: קולקציית לוחות שש בש מעוצבים במארז "בוא להיות מנצח" שמביא שיק חדש למשחק הישן

כמו בירה קרה ונעלי אצבע – גם לוח השש בש הוא חלק בלתי נפרד מן הקיץ הישראלי. קולקציה חדשה של לוחות שש בש מעוצבים המשלבים אם פנינה, ציורים עבודת יד ומפות עתיקות במארז "בוא להיות מנצח" שמביא סטייל חדש למשחק הנושן, אז למה שאת ה-משחק של הקיץ לא תשחקו בסטייל?

על חוף הים, במרפסת, בבית הקפה וגם בבית מתחת למזגן: העונה החמה מביאה איתה עשרות שעות לטורנירי שש בש אינסופיים. ולא רק הביצועים משתפרים משנה לשנה – אם בעבר הסתפקו הישראלים בלוחות עץ בסיסיים, כעת עולה הביקוש ללוחות מקצועיים ומעוצבים כאלו שמשדרגים את חוויית המשחק, קיפול והנשיאה.

רשת ג'נטלמן מציגה קולקציה רחבה הכוללת עשרות ערכות שש בש מעוצבות: בסגנון מסורתי, או דווקא כאלו המשלבות עיצוב חדשני ומפתיע. כולן מגיעות במארז אלגנטי הנושא את הכיתוב "Come Be a Winner" (בו להיות מנצח), שמעניק שיק מתוחכם והופך את הלוחות למתנה מושלמת לחובבי המשחק.

בגזרה המסורתית מציעה הקולקציה לוחות בשילוב אם פנינה בסגנון מוזאיקה סורי מסורתי, לוח טורקי בעיצוב עץ אלון ובגימור פורניר מבריק בעבודת יד, או שש-בש 'עינתאב' (העיר הטורקית העתיקה) באיורי ערבסק.

בגזרה המודרנית מציעה הקולקציה לוחות המשלבים איורי גולגולת עטורה זר פרחים לפי מוטיב בולט באמנות המקסיקנית, לוחות המשלבים מוטיבים גיאומטריים אמנותיים ולוחות המדמים שילובי אבן ושיש.

ולא רק ברמה האסתטית מציעה הקולקציה חידוש. בין הדגמים ניתן למצוא לוחות המשלבים כיסי אחסון מיוחדים לחיילים ולקוביות באופן שמונע את הרשרוש (המרגיז אך המוכר כל כך) של החיילים בתוך הלוח המקופל בעת הנשיאה.

"נהוג לחשוב שבזמנים המודרניים בהם אנו חיים כלל האינטראקציות והמשחקים עברו לרשת, אבל אנחנו חווים בשנים האחרונות דווקא עליה בביקוש ללחות שש בש, ודגש מצד הקהל לנראות ולעיצוב הלוח, דבר שהביא אותנו השנה להרחיב את הקטגוריה עם עשרות דגמים חדשים", מספר טל רז מבעלי רשת ג'נטלמן

מידות 50X35, מחירים החל מ-239 ועד-279 שח'

להשיג באתר וברשת ג'נטלמן. משלוחים בפריסה ארצית

www.gentleman.co.il