באים לעשות טוב

צילום: באדיבות המועצה
צילום: באדיבות המועצה
על 'יום המעשים הטובים' במינהל החינוך של המועצה האזורית מטה יהודה

השנה בחרו במינהל החינוך שבמועצה האזורית מטה יהודה לקחת חלק בפעילות 'יום המעשים הטובים', להאיר את הטוב ולעשות טוב כאשר הצטרפו לאלפי פעילויות של התנדבות ועשיית הטוב ברחבי הארץ והמועצה בכלל.

היום (שני, 28.3) יצאו עובדות ועובדי מינהל החינוך למועדוני הוותיקים במספר יישובים ברחבי המועצה. הם התנתקו למספר שעות ממשימות היום, פגשו את התושבים הוותיקים, שרו, שיחקו ושוחחו איתם ובכך ניצלו הזדמנות להוקיר ולחבק את חברי וחברות מועדוני הוותיקים במועצה.

ממינהל החינוך במועצה נמסר: "המטרות המרכזיות שמוביל מינהל החינוך במסגרת היוזמות בבתי הספר, הן עידוד פעילויות לחיזוק הקשר והשייכות, פיתוח יוזמות למעורבות חברתית וחיזוק הקשר הבין דורי. כך נוצר קשר ודיאלוג מפרה ומרגש בין חברי מועדוני הוותיקים לבין צוות מינהל החינוך. למדנו רבות מחברי המועדון על מוצאם, על סיפורי העלייה וההתאקלמות ביישובי מטה יהודה, על הסיפור המשפחתי שלהם ועל הקשר והשייכות למושבים. גילינו כישרונות שירה ויצירה לא מעטים".

אורה מרדכי, מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים ויוזמת המפגשים: "באנו לתת מעצמנו וקיבלנו המון חום ואהבה. אנשי דור הוותיקים ראויים יום יום להערכה, להוקרה ולאהבה.  הענקנו להם זרי פרחים צבעוניים והבטחנו להגיע שוב ולשמור על קשר, כי חינוך זה בטבע שלנו".