בואו להתחסן

צילום: דוברות מד"א
צוותי מגן דוד אדום חוזרים למתחמי החיסונים וקוראים להורים להביא את ילדיהם להתחסן

לבקשת משרד הבריאות מגן דוד אדום שב לחסן את אזרחי ישראל ויקים בשיתוף הרשויות המקומיות ומשרד הבריאות מתחמי חיסונים ברחבי הארץ, המיועדים לבני נוער בגילאי 12 עד 15 וזאת כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה במסגרת מבצע "נותנים כתף" .

בחודשים האחרונים, מאז הגעת החיסונים לישראל, חיסן מד"א כ-מיליון אזרחים במגוון מוקדים ברחבי הארץ, כחלק מהמאבק הלאומי למניעת התפשטות נגיף הקורונה. כעת, לבקשת משרד הבריאות ונוכח העלייה בתחלואה, חוזר מד"א למבצע חיסונים נרחב – בשיתוף הרשויות המקומיות ומשרד הבריאות, במטרה לחסן בתוך זמן קצר את כלל בני הנוער.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "מד"א כארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל, שמאז פרוץ מגפת הקורונה נמצא בחזית הלחימה למניעת התפשטות הנגיף, וכארגון שנטל חלק משמעותי מאוד בבדיקות הקורונה ובחיסון האוכלוסייה, רואה לנכון גם בימים אלה את הצורך להירתם ולשוב במלוא הכוח על מנת להנגיש את החיסונים לילדים ולבני הנוער בכל מקום בארץ, בשיתוף משרד הבריאות והרשויות המקומיות. אנו מזמינים את ההורים להגיע עם ילדיהם להתחסן, למען חזרה מבורכת לשגרה ועבור הבריאות של כולנו. המגפה עדיין לא מאחורינו וחשוב מאוד שהנוער התחסן, כך ננצח את הקורונה. מגן דוד אדום ארגון ההצלה הלאומי, ימשיך ויעשה הכל במקצועיות ובאמצעות ה טכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לעמוד בכל אתגר ובכל משימה המוטלת עליו, למען בריאותם שלאזרחי ישראל".

על מיקומי המתחמים תימסר הודעה