בואו ליריד

רשת המתנ"סים ביישוב תקיים יריד חוגים לציון פתיחת השנה בחינוך הבלתי פורמלי

ביום ראשון הקרוב (4.9), תתחדש המסורת של יריד החוגים השנתי מטעם המרכזים הקהילתיים של המועצה ובו יציגו מדריכים ומפעילי חוגים את מרכולתם. באירוע יוצג מגוון רחב של מפעילי חוגים, רובם ותיקים ומוכרים, וכן תינתן אפשרות לבאי היריד להתנסות בעשייה. בנוסף לחשיפה לחוגים, יתקיימו במקום מופעי קרקס רחוב, להטוטנות ומתנפחים, זאת על מנת להפוך את האירוע לבילוי משפחתי שמתאים לכלל הילדים והמשפחה. 

כראוי ליישוב ספורטיבי כמבשרת ציון, גם בתשפ"ג יוכלו ילדי היישוב להשתתף במיטב חוגי הספורט –  כדורסל, כדורגל, אומנויות לחימה, אקרובטיקה, התעמלות ומחול, או לבחור דווקא בחוג תיאטרון או במסגרת מוזיקלית מטעם ה'מוזיקון', שעובר בימים אלה למשכנו החדש ברחוב הברוש. במסגרת החוגים, ניתן למצוא מענה לכלל הרמות והגילאים. הילדים שיימצאו מתאימים מבחינת רצון וכישורים, יוכלו להתקדם לקבוצות תחרותיות ולהירשם באיגודי הספורט השונים. גם למבוגרים יינתן השנה מענה נרחב בתחומי הספורט והפנאי.

השנה, תופץ חוברת דיגיטאלית שמפרטת את מכלול העשייה הבלתי פורמלית ביישוב ודרכה ניתן יהיה להירשם ישירות לפעילויות השונות.

יורם שמעון, ראש המועצה: "אני מזמין את כלל תושבי מבשרת להגיע ולקחת חלק ביריד הססגוני והעשיר. אני מברך את מפעילי החוגים היקרים שממשיכים אתנו גם השנה ומאחל לכל ילדי מבשרת ולהוריהם שנת עשייה מוצלחת ומעשירה – גם בלימודים וגם בחוגים".

נעמי חזן, מנהלת אגף החינוך, התרבות והספורט במועצה: "אנו שמחים לפתוח את שנת הפעילות עם היצע נרחב ועשיר של חוגים ושל תוכניות לילדים ולבני נוער. השאיפה שלנו היא לאפשר לכולם מקום לביטוי אישי ומסגרת להתפתחות של כוחות וכישורים. אני קוראת להורים להגיע ליריד ולסייע לילדים בבחירת החוג המתאים למיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד ואחת".