בואו לרוץ

צילום: חברת 'כפיים'
צילום: חברת 'כפיים'
'ירושלים CHALLENGE ', מרוץ השליחים הראשון של ירושלים יוצא לדרך

עיריית ירושלים תקיים לראשונה בבירה את 'ירושלים CHALLENGE', מרוץ שליחים הררי ומאתגר שייערך ביום שישי (כ"ה אייר, 7.5) החל משעות הבוקר.

מרוץ השליחים מהווה את יריית הפתיחה לאירועי הספורט אביב-קיץ 2021 של אגף הספורט בעיריית ירושלים, הכוללים מגוון רחב של אירועי ספורט מקצועיים ועממיים לכל המשפחה, אשר יתקיימו בחודשים הקרובים ברחבי העיר.

מרוץ השליחים 'ירושלים CHALLENGE' בהפקת חברת 'כפיים', מעניק למשתתפים חוויית ריצה ייחודית ושונה העוברת במסלולים המאתגרים של הרי ירושלים כדוגמת עין לבן, יד קנדי וחירבת סעדים, באוויר הפתוח אל מול נוף עוצר נשימה באחד המסלולים היפים בארץ. 

אורך המסלול הכולל של מרוץ השליחים הוא כ-30 ק"מ והוא מחולק לארבעה מקטעים בני 6-10 ק"מ. כל קבוצת משתתפים תמנה בין 2-4 רצים/ות, אשר יבחרו בעצמם את המקטעים אותם ירוצו ובסיום מקצה הריצה שלהם יעבירו שבב אלקטרוני, שיחליף את מוט השליחים המסורתי לרץ הבא של אותה קבוצה – עד להשלמת כלל המקטעים.

יצוין כי מדובר במרוץ שליחים תחרותי לכל דבר עם מדידת זמנים בכל מקטע, כאשר הקבוצה שתסיים את המרוץ בשקלול הזמנים הטוב ביותר תוכתר כמנצחת. 

מרוץ השליחים של ירושלים יוזנק בשעה 06:30 בבוקר ממתחם 'אקווריום ישראל' (סמוך לגן החיות התנ"כי), שם תהיה גם נקודת הסיום. כמו כן, קיימת נקודת החלפה מרכזית בחירבת סעדים ולרשות הרצים יעמדו שאטלים ללא עלות מנקודת ההחלפה לקו הזינוק.

האירוע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ו'התו הירוק' ובתיאום ובשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומד"א. כל משתתף במרוץ יקבל במתחם הזינוק ערכת ריצה הכוללת חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה ואת שבב המדידה.

לפרטים ולהרשמה למרוץ השליחים של ירושלים: jerusalem-challenge.co.il.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני גאה להוציא לדרך את אירועי הספורט אביב-קיץ של עיריית ירושלים. החזרה המבורכת לשגרה כוללת את הפעילות הספורטיבית ואני קורא לכל תושבי העיר לקחת חלק – לרוץ, לרכוב ולשחק".