בואי חלה

צילום: רון ירקוני יחסי ציבור
צילום: רון ירקוני יחסי ציבור
שישי חדש ב'צדקיהו to go'

כידוע, יום שישי הוא היום בה"א הידיעה של הירושלמים. ברחובות העיר מורגשת אווירה משפחתית, שמחה וניחוחות של בישולים מכל עבר. בשל כך, החלו לאחרונה ב׳צדקיהו to go׳ מבית מסעדת ׳צדקיהו׳ המיתולוגית, לפתוח את משכנם בימי שישי בקונספט של הגשת מאכלים בניחוחות של שבת עם מוזיקה מותאמת, צ׳ייסרים של ערק בעבודת יד של צדקיהו ומנות מגוונות מתפריט עשיר.

מושיקו צדקיהו, מבעלי מסעדת צדקיהו וצדקיהו to go: “הפתיחה של המקום בימי שישי בתפריט מיוחד, היא תוצאה של ביקוש מצד הלקוחות ואמונה שלנו במאכלים שעליהם עמלנו במשך תקופה ארוכה על מנת שיהיו לשביעות רצונם של הלקוחות. שילבנו אותם עם משקאות ועם מוזיקה שתחבר את הקהל לאווירת השבת החגיגית והייחודית לירושלים. לשמחתנו, כבר בפעמים הראשונות שהתחלנו, הצביע הקהל היקר שלנו ברגליים ונהנה מכל ביס מהמאכלים המשובחים״.

מבט לתפריט

שניצל בחלה: שניצל קריספי דק, מטבוחה, איולי לימון כבוש, סטייק חציל וכוסברה 42 שקלים, עיג‘ה בחלה: קציצות ירק, חומוס, כרוב חמוץֿ, שניצל חציל, עגבניה, כוסברה 42 שקלים, חריימה בחלה: קציצות דג ים ברוטב חריימה חרפרף, איולי לימון כבוש וכוסברה 48 שקלים, כמו כן מוצע תפריט 'לקחת הביתה' ובו: שניצל קריספי דק 500 גרם ב-58 שקלים,  עיג'ה 500 גרם ב-48 שקלים, קציצות דגים ברוטב חריימה: חמש קציצות ב-62 שקלים, שניצל חציל 650 גרם ב-32 שקלים, אורז לבן 650 גרם ב-25 שקלים, חלות לשישי במחיר 6 שקלים ליחידה, מבחר סלטי הבית – 250 גרם ב-14 שקלים, סחוג ביתי 250 גרם ב-25 שקלים, מטבוחה 250 גרם ב-28 שקלים, עוגות פרווה בעבודת יד: סינבון, שמרים שוקולד וקראמבל לימון 46 שקלים.

כל הסלטים טריים ומוכנים במקום וכל המנות מוגשות בחלות טריות שנאפות במקום.

צדקיהו וצדקיהו to go

כתובת: יד חרוצים 22

שעות פעילות: 10:00-14:00

ניתן להזמין דרך 'וולט'